2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor motoren, batterijen en zaagbladen voor Orthopedie
Beschreibung: Het ziekenhuis wenst een raamovereenkomst af te sluiten voor de levering van orthopedische motorsets, inclusief bijhorende batterijen, manden en zaagbladen. De aankoop gebeurt in een setgerichte structuur om efficiëntiewinst te realiseren in het operatiekwartier en om de verwerking door de dienst sterilisatie te vereenvoudigen. De opdracht omvat: - prothesesets op batterij - traumasets - sets met kleine sagittale zagen - sets met kleine boren - bijhorende verbruiksmaterialen, waaronder zaagbladen De vervanging en uitbreiding van het motorenpark zal gefaseerd verlopen over een periode van 8 jaar. Door te werken met volledig uitgeruste en compatibele sets wordt een uniformere werkwijze beoogd, met tijdswinst, een vlottere logistieke doorstroming en een verbeterde traceerbaarheid van de instrumenten. Via de raamovereenkomst kunnen bestellingen stapsgewijs gebeuren, in functie van de behoeften van de dienst Orthopedie en rekening houdend met zowel evoluties in technologie als het effectief gebruik.
Interne Kennung: PPP0VM-243/5287/2025.024
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025.024_1