2. Verfahren
Verfahren
Titel: VZ28_2022 - Opravy a údržba vozidel ČRo, včetně souvisejících služeb
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody na poskytování kompletních služeb souvisejících se servisem a opravami služebních vozidel zadavatele, která jsou dislokována na území celé České republiky, konkrétně se jedná převážně o vozidla Škoda, VW, Renault Master, Iveco nad 3,5 t a Volvo.
Vorherige Bekanntmachung: 41841-2022
Interne Kennung: VZ28/2022
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody na poskytování kompletních služeb souvisejících se servisem a opravami služebních vozidel zadavatele, která jsou dislokována na území celé České republiky, konkrétně se jedná převážně o vozidla Škoda, VW, Renault Master, Iveco nad 3,5 t a Volvo