2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vervangende nieuwbouw Ostrea Lyceum Goes
Beschreibung: Vervangende nieuwbouw Ostrea Lyceum EMVI beoordeling
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45214220 Bau von weiterführenden Schulen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45212225 Bau von Sporthallen, 71210000 Beratungsdienste von Architekten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Vervangende nieuwbouw Ostrea Lyceum te Goes
Beschreibung: Het Ostrea Lyceum is een christelijke school voor mavo (vmbo), havo en vwo in Goes. Het Ostrea Lyceum is voornemens een vervangende nieuwbouw te realiseren binnen de gemeente Goes. De Hoofdaannemer zal in bouwteamverband mede zorgdragen voor de technische ontwikkeling op architectonisch, bouwkundig en installatietechnisch vlak en voor de bouw van deze onderdelen. Het betreft een EMVI beoordeling, zie de documenten en bijlagen bij de uitvraag.
Interne Kennung: 1