See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zabiegi ochrony czynnej w celu ochrony siedlisk i gatunków w roku 2025 – etap I”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zabiegów ochrony czynnej w celu zachowania we właściwym stanie ochrony siedlisk i gatunków w roku 2025. Zabiegi będą polegały na wykaszaniu, usuwaniu drzew i krzewów (w tym podrostu drzew i krzewów) w różnych typach zbiorowisk roślinnych, siedlisk przyrodniczych oraz siedlisk gatunków na powierzchni łącznej 88 ha. 3.2. Przedmiot zamówienia został podzielony na części: # Część I: Obręby: Pańki, Kruszewo, Izbiszcze, # Część II: Obręby: Uhowo, Borowskie Żaki, # Część III: Radule, Kurowo Kolonia, Kurowo SNS, Mojsiki, Mojsiki Borzyska, Jeńki, Bokiny, Wólka Waniewska, # Część IV: Baciuty, Bojary, Topilec, Turośń Dolna, Zawady.
Interne Kennung: NPN-FENX-01-05.1.0019-271/5-2/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I: Obręby: Pańki, Kruszewo, Izbiszcze,
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zabiegów ochrony czynnej w celu zachowania we właściwym stanie ochrony siedlisk i gatunków w roku 2025. Zabiegi będą polegały na corocznym wykaszaniu, usuwaniu drzew i krzewów (w tym podrostu drzew i krzewów) w różnych typach zbiorowisk roślinnych, siedlisk przyrodniczych oraz siedlisk gatunków na powierzchni łącznej 88 ha.
Los: LOT-0002
Titel: Część II: Obręby: Uhowo, Borowskie Żaki
Los: LOT-0003
Titel: Część III: Radule, Kurowo Kolonia, Kurowo SNS, Mojsiki, Mojsiki Borzyska, Jeńki, Bokiny, Wólka Waniewska,
Los: LOT-0004
Titel: Część IV: Baciuty, Bojary, Topilec, Turośń Dolna, Zawady