2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst installatie en onderhoud verpleegoproepsysteem
Beschreibung: Ter vervanging van 2 types verpleegoproepsystemen die end of support zijn (Televic Procom en Televic Axio Clinic) staat AZ Sint-Elisabeth ziekenhuis Zottegem voor de (gefaseerde) vervanging van de verpleegoproepsystemen op een 10-tal bestaande verpleegafdelingen en een 10-tal consultatieruimtes (geen nieuwbouw). Vanuit praktische en financiële overweging, wordt er gekozen voor een systeem dat de huidige bestaande bekabeling (zo veel als mogelijk) kan hergebruiken.
Interne Kennung: PPP0SB-128/5111/2025_oproepsysteem
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32500000 Fernmeldebedarf
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025_oproepsysteem_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Toegestane opties ((zie technische bepalingen)) Vereiste opties ((zie technische bepalingen))