2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bouwplantoets 2025 - 2028
Beschreibung: De opdracht betreft een dienst. Het op aanvraag van de gemeente beoordelen en toetsen van aanvragen omgevingsvergunning waarop een reguliere procedure van toepassing is en het opstellen van beschikkingen als de aanbestedende dienst hiervoor eigen capaciteit tekort komt.
Interne Kennung: Z-23-156208
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75110000 Dienstleistungen der allgemeinen öffentlichen Verwaltung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 75123000 Administrative Dienste im Wohnungswesen
5. Los
Los: LOT-0000