749509-2025 - Wettbewerb
Polen – Laborreagenzien – Dostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatorów dla potrzeb Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatorów dla potrzeb Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatorów dla potrzeb Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej, na który składa się 8 odrębnych Pakietów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w asortymencie i ilościach został określony w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym Zał. nr 2 do Specyfikacji Warunków zamówienia dalej SWZ oraz w Zał. nr 7 do SWZ – formularzu parametrów technicznych, który to również określa minimalne wymagania techniczne jakie musi spełniać oferowany analizator. Realizacja przedmiotu zamówienia została określona w Zał. nr 8 do SWZ – projekcie umowy wraz umową PPDO. Przedmiot zamówienia został podzielony na 8 odrębnych Pakietów zgodnie z poniższym: − Pakiet nr 1 – Podłoża płynne do hodowli i oznaczania lekowrażliwości prątków gruźlicy (odczynniki) wraz z dzierżawą analizatora do hodowli oraz oceny lekowrażliwości prątków gruźlicy − Pakiet nr 2 – Podłoża płynne do posiewu krwi (odczynniki) wraz z dzierżawą analizatora monitorującego posiewy − Pakiet nr 3 – Odczynniki wraz z dzierżawą analizatora biochemicznego − Pakiet nr 4 – Odczynniki do hematologii wraz z dzierżawą analizatora hematologicznego − Pakiet nr 5 – Odczynniki do immunochemii wraz dzierżawą analizatora immunochemicznego − Pakiet nr 6 – Odczynniki do koagulogii wraz z dzierżawą analizatora koagulogicznego − Pakiet nr 7 – Odczynniki do diagnostyki molekularnej wraz z dzierżawą analizatora do izolacji, amplifikacji i detekcji materiału genetycznego posiewy − Pakiet nr 8 - Odczynniki wraz z dzierżawą analizatora do określenia równowagi kwasowo – zasadowej 2 sztuki Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych – na poszczególne Pakiety (jeden lub kilka). W ramach poszczególnych Pakietów Zamawiający wymaga złożenia oferty na pełny zakres przedmiotu zamówienia odnoszący się do danego Pakietu. Zamawiający informuje, że nie dokonuje wydzielenia pozycji z Pakietów. Pod pojęciem dostawy Zamawiający rozumie cykliczne dostawy realizowane w okresie obowiązywania umowy, zgodnie z zamówieniami składanymi przez Zamawiającego, dostosowanymi do jego bieżących potrzeb, w terminie zgodnym ze złożoną ofertą jednak nie dłuższym niż 3 dni roboczych (kryterium oceniane) w godzinach od 8:00 do 14:00 licząc od momentu złożenia zamówienia, przy czym za dni robocze uznaje się dni od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy. Dostawa odbywać się będzie transportem Wykonawcy na jego koszt i ryzyko, a zamówienie winno być dostarczone do Laboratorium CPiT w Bystrej. Zamawiający wymaga, aby wszystkie oferowane produkty (analizator, odczynniki będące wyrobami medycznymi, zostały wprowadzone do obrotu i stosowania na terytorium RP, sklasyfikowane według obowiązujących przepisów: Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t. j. Dz.U. 2024 poz. 1620 ze zm.) oraz Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych, zmiany dyrektywy 2001/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG.) oraz Rozporządzenia UE 2017/746 w sprawie wyrobów medycznych do diagnostyki ,,in vitro” w zakresie w którym dotyczy. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został wskazany w rozdz. II SWZ ust. 1 Przedmiot zamówienia, w Zał. nr 2 do SWZ - formularzu asortymentowo-cenowym, Zał. nr 7 do SWZ - formularz parametrów technicznych oraz w Zał. nr 8 do SWZ - projekcie umowy. Termin wykonania zamówienia 36.
Interne Kennung35/DzZP/380/MLA/3/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434000 Analysatoren
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet nr 1 – Podłoża płynne do hodowli i oznaczania lekowrażliwości prątków gruźlicy (odczynniki) wraz z dzierżawą analizatora do hodowli oraz oceny lekowrażliwości prątków gruźlicy
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatorów dla potrzeb Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej, w zakresie Pakietu 1- Podłoża płynne do hodowli i oznaczania lekowrażliwości prątków gruźlicy (odczynniki) wraz z dzierżawą analizatora do hodowli oraz oceny lekowrażliwości prątków gruźlicy, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w asortymencie i ilościach został określonych w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym zał. nr 2 doSWZ oraz w Zał. nr 7 do SWZ – formularzu parametrów technicznych, który to również określa minimalne wymagania techniczne jakie musi spełniać oferowany analizator. Realizacja przedmiotu zamówienia została określona w Zał. nr 8 do SWZ – projekcie umowy wraz umową PPDO. Zamawiający wymaga, aby wszystkie oferowane produkty (analizator, odczynniki będące wyrobami medycznymi, zostały wprowadzone do obrotu i stosowania na terytorium RP, sklasyfikowane według obowiązujących przepisów: Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t. j. Dz.U. 2024 poz. 1620 ze zm.) oraz Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych, zmiany dyrektywy 2001/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG .) oraz Rozporządzenia UE 2017/746 w sprawie wyrobów medycznych do diagnostyki ,,in vitro” w zakresie który dotyczy. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został wskazany w rozdz. II SWZ ust. 1 Przedmiot zamówienia, w Zał. nr 2 do SWZ - formularzu asortymentowo-cenowym, zał. nr 7 - formularz parametrów technicznych oraz w Zał. nr 8 do SWZ - projekcie umowy.
Interne Kennung35/DzZP/380/MLA/3/2025- Pakiet nr 1
LosLOT-0002
TitelPakiet nr 2 – Podłoża płynne do posiewu krwi (odczynniki) wraz z dzierżawą analizatora monitorującego posiewy
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatorów dla potrzeb Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej, w zakresie Pakietu nr 2 – Podłoża płynne do posiewu krwi (odczynniki) wraz z dzierżawą analizatora monitorującego posiewy, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w asortymencie i ilościach został określonych w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym zał. nr 2 do SWZ oraz w Zał. nr 7 do SWZ – formularzu parametrów technicznych, który to również określa minimalne wymagania techniczne jakie musi spełniać oferowany analizator. Realizacja przedmiotu zamówienia została określona w Zał. nr 8 do SWZ – projekcie umowy wraz umową PPDO. Zamawiający wymaga, aby wszystkie oferowane produkty (analizator, odczynniki będące wyrobami medycznymi, zostały wprowadzone do obrotu i stosowania na terytorium RP, sklasyfikowane według obowiązujących przepisów: Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t. j. Dz.U. 2024 poz. 1620 ze zm.) oraz Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych, zmiany dyrektywy 2001/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG .) oraz Rozporządzenia UE 2017/746 w sprawie wyrobów medycznych do diagnostyki ,,in vitro” w zakresie który dotyczy. w zakresie który dotyczy. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został wskazany w rozdz. II SWZ ust. 1 Przedmiot zamówienia, w Zał. nr 2 do SWZ - formularzu asortymentowo-cenowym, Zał. nr 7- formularzu parametrów technicznych oraz w Zał. nr 8 do SWZ - projekcie umowy.
Interne Kennung35/DzZP/380/MLA/3/2025-Pakiet nr 2
LosLOT-0003
TitelPakiet nr 3 – Odczynniki wraz z dzierżawą analizatora biochemicznego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatorów dla potrzeb Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej, w zakresie Pakietu nr 3 – Odczynniki wraz z dzierżawą analizatora biochemicznego, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w asortymencie i ilościach został określonych w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym zał. nr 2 do SWZ oraz w Zał. nr 7 do SWZ – formularzu parametrów technicznych, który to również określa minimalne wymagania techniczne jakie musi spełniać oferowany analizator. Realizacja przedmiotu zamówienia została określona w Zał. nr 8 do SWZ – projekcie umowy wraz umową PPDO. Zamawiający wymaga, aby wszystkie oferowane produkty (analizator, odczynniki będące wyrobami medycznymi, zostały wprowadzone do obrotu i stosowania na terytorium RP, sklasyfikowane według obowiązujących przepisów: Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t. j. Dz.U. 2024 poz. 1620 ze zm.) oraz Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych, zmiany dyrektywy 2001/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG .) oraz Rozporządzenia UE 2017/746 w sprawie wyrobów medycznych do diagnostyki ,,in vitro” w zakresie który dotyczy. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został wskazany w rozdz. II SWZ ust. 1 Przedmiot zamówienia, w Zał. nr 2 do SWZ - formularzu asortymentowo-cenowym, Zał. nr 7 formularzu parametrów technicznych oraz w Zał. nr 8 do SWZ - projekcie umowy.
Interne Kennung35/DzZP/380/MLA/3/2025-Pakiet nr 3
LosLOT-0004
TitelPakiet nr 4 – Odczynniki wraz z dzierżawą analizatora biochemicznego
Interne Kennung35/DzZP/380/MLA/3/2025-Pakiet nr 4
LosLOT-0005
TitelPakiet nr 5 – Odczynniki do immunochemii wraz dzierżawą analizatora immunochemicznego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatorów dla potrzeb Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej, w zakresie Pakietu nr 5 – Odczynniki do immunochemii wraz dzierżawą analizatora immunochemicznego, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w asortymencie i ilościach został określonych w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym zał. nr 2 SWZ oraz w Zał. nr 7 do SWZ – formularzu parametrów technicznych, który to również określa minimalne wymagania techniczne jakie musi spełniać oferowany analizator. Realizacja przedmiotu zamówienia została określona w Zał. nr 8 do SWZ – projekcie umowy wraz umową PPDO. Zamawiający wymaga, aby wszystkie oferowane produkty (analizator, odczynniki), były wprowadzone do obrotu i stosowania na terytorium RP, sklasyfikowane według obowiązujących przepisów: Rozporządzenia UE 2017/745 w sprawie wyrobów medycznych, Rozporządzenia UE 2017/746 w sprawie wyrobów medycznych do diagnostyki “in vitro”, Ustawy z dnia 7.04.2022 r o wyrobach medycznych (t.j.: Dz. U. 2024, poz. 1620 ze zm.) w zakresie który dotyczy. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został wskazany w rozdz. II SWZ ust. 1 Przedmiot zamówienia, w Zał. nr 2 do SWZ - formularzu asortymentowo-cenowym, Zał. nr 7 - formularzu parametrów technicznych oraz w Zał. nr 8 do SWZ - projekcie umowy.
Interne Kennung35/DzZP/380/MLA/3/2025-Pakiet nr 5
LosLOT-0006
TitelPakiet nr 6 – Odczynniki do koagulogii wraz z dzierżawą analizatora koagulogicznego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatorów dla potrzeb Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej, w zakresie Pakiet nr 6 – Odczynniki do koagulogii wraz z dzierżawą analizatora koagulogicznego, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w asortymencie i ilościach został określonych w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym zał. nr 2 SWZ oraz w Zał. nr 7 do SWZ – formularzu parametrów technicznych, który to również określa minimalne wymagania techniczne jakie musi spełniać oferowany analizator. Realizacja przedmiotu zamówienia została określona w Zał. nr 8 do SWZ – projekcie umowy wraz umową PPDO. Zamawiający wymaga, aby wszystkie oferowane produkty (analizator, odczynniki), były wprowadzone do obrotu i stosowania na terytorium RP, sklasyfikowane według obowiązujących przepisów: Rozporządzenia UE 2017/745 w sprawie wyrobów medycznych, Rozporządzenia UE 2017/746 w sprawie wyrobów medycznych do diagnostyki “in vitro”, Ustawy z dnia 7.04.2022 r o wyrobach medycznych (t.j.: Dz. U. 2024, poz. 1620 ze zm.) w zakresie który dotyczy. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został wskazany w rozdz. II SWZ ust. 1 Przedmiot zamówienia, w Zał. nr 2 do SWZ - formularzu asortymentowo-cenowym, Zał. nr 7 formularzu parametrów technicznych oraz w Zał. nr 8 do SWZ - projekcie umowy.
Interne Kennung35/DzZP/380/MLA/3/2025-Pakiet nr 6
LosLOT-0007
TitelPakiet nr 7 – Odczynniki do diagnostyki molekularnej wraz z dzierżawą analizatora do izolacji, amplifikacji i detekcji materiału genetycznego posiewy
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatorów dla potrzeb Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej, w zakresie Pakietu nr 7 – Odczynniki do diagnostyki molekularnej wraz z dzierżawą analizatora do izolacji, amplifikacji i detekcji materiału genetycznego posiewy, stanowiącym zał. nr 2 SWZ oraz w Zał. nr 7 do SWZ – formularzu parametrów technicznych, który to również określa minimalne wymagania techniczne jakie musi spełniać oferowany analizator. Realizacja przedmiotu zamówienia została określona w Zał. nr 8 do SWZ – projekcie umowy wraz umową PPDO. Zamawiający wymaga, aby wszystkie oferowane produkty (analizator, odczynniki), były wprowadzone do obrotu i stosowania na terytorium RP, sklasyfikowane według obowiązujących przepisów: Rozporządzenia UE 2017/745 w sprawie wyrobów medycznych, Rozporządzenia UE 2017/746 w sprawie wyrobów medycznych do diagnostyki “in vitro”, Ustawy z dnia 7.04.2022 r o wyrobach medycznych (t.j.: Dz. U. 2024, poz. 1620 ze zm.) w zakresie który dotyczy. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został wskazany w rozdz. II SWZ ust. 1 Przedmiot zamówienia, w Zał. nr 2 do SWZ - formularzu asortymentowo-cenowym, Zał. nr 7 - formularzu parametrów technicznych oraz w Zał. nr 8 do SWZ - projekcie umowy.
Interne Kennung35/DzZP/380/MLA/3/2025-Pakiet nr 7
LosLOT-0008
TitelPakiet nr 8 - Odczynniki wraz z dzierżawą analizatora do określenia równowagi kwasowo - zasadowej sztuk 2
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatorów dla potrzeb Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej, w zakresie Pakietu nr 8 - Odczynniki wraz z dzierżawą dwóch analizatorów do określenia równowagi kwasowo - zasadowej sztuk 2, stanowiącym zał. nr 2 SWZ oraz w Zał. nr 7 do SWZ – formularzu parametrów technicznych, który to również określa minimalne wymagania techniczne jakie musi spełniać oferowany analizator. Realizacja przedmiotu zamówienia została określona w Zał. nr 8 do SWZ – projekcie umowy wraz umową PPDO. Zamawiający wymaga, aby wszystkie oferowane produkty (analizator, odczynniki), były wprowadzone do obrotu i stosowania na terytorium RP, sklasyfikowane według obowiązujących przepisów: Rozporządzenia UE 2017/745 w sprawie wyrobów medycznych, Rozporządzenia UE 2017/746 w sprawie wyrobów medycznych do diagnostyki “in vitro”, Ustawy z dnia 7.04.2022 r o wyrobach medycznych (t.j.: Dz. U. 2024, poz. 1620 ze zm.) w zakresie który dotyczy. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został wskazany w rozdz. II SWZ ust. 1 Przedmiot zamówienia, w Zał. nr 2 do SWZ - formularzu asortymentowo-cenowym, Zał. nr 7 - formularzu parametrów technicznych oraz w Zał. nr 8 do SWZ - projekcie umowy.
Interne Kennung35/DzZP/380/MLA/3/2025-Pakiet nr 8