2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU Blosse - De Vlindertuin - Meubilair
Beschreibung: Het betreft hier een opdracht voor de levering van meubilair ten behoeve van De Vlindertuin te Heerhugowaard onderdeel van Stichting Blosse. Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS OIG Schoolmeubilair Primair Onderwijs.
Vorherige Bekanntmachung: 201802-2023
Interne Kennung: T45749
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Er is een dynamisch aankoopsysteem ingesteld
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
5. Los
Los: LOT-0000