See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup komputerów stacjonarnych, przenośnych oraz monitorów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów stacjonarnych, przenośnych oraz monitorów, zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1 do swz. Zamówienie jest podzielone na 11 części
Interne Kennung: DZP.271.125.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Skrócenie terminu jest uzasadnione pilną potrzebą realizacji zamówienia, jak również koniecznością terminowego rozliczenia projektów z których pochodzi dofinansowanie zamówienia
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Laptop – typ 1 ultra wydajny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa laptopa typu 1 ultra wydajnego, zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1 do swz
Interne Kennung: DZP.271.125.2025.1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30237200 Computerzubehör, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 30237410 Computermäuse
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Laptop – typ 2A wydajny (KPO)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa laptopów typu 2A wydajnych, zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1 do swz
Interne Kennung: DZP.271.125.2025.2
Menge: 5 Stück
Los: LOT-0003
Titel: Laptop – typ 2A wydajny (Temicare 2.0.)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa laptopa typu 2A wydajnego, zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1 do swz
Interne Kennung: DZP.271.125.2025.3
Los: LOT-0004
Titel: Laptop – typ 2B wydajny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa laptopa typu 2B wydajnego, zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1 do swz
Interne Kennung: DZP.271.125.2025.4
Los: LOT-0005
Titel: Laptop – typ 3 mobilny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa laptopów typu 3 mobilnych, zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1 do swz
Interne Kennung: DZP.271.125.2025.5
Menge: 2 Stück
Los: LOT-0006
Titel: Komputer – typ 1 All-in-One (KPO)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów typ 1 All-in-One, zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1 do swz
Interne Kennung: DZP.271.125.2025.6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237200 Computerzubehör, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 30237410 Computermäuse
Menge: 10 Stück
Los: LOT-0007
Titel: Komputer – typ 1 All-in-One (Temicare 2.0.)
Interne Kennung: DZP.271.125.2025.7
Los: LOT-0008
Titel: Komputer – typ 2 stacja wydajna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów typu 2 stacji wydajnych, zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1 do swz
Interne Kennung: DZP.271.125.2025.8
Menge: 8 Stück
Los: LOT-0009
Titel: Komputer – typ 3 stacja robocza
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów typu 3 stacji roboczych, zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1 do swz
Interne Kennung: DZP.271.125.2025.9
Los: LOT-0010
Titel: Monitor 27 cali
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa monitorów 27 cali, zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1 do swz
Interne Kennung: DZP.271.125.2025.10
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
Los: LOT-0011
Titel: Licencja oprogramowania
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa licencji oprogramowania, zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1 do swz
Interne Kennung: DZP.271.125.2025.11
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Menge: 30 Stück