2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszystkich decyzji administracyjnych niezbędnych do przeprowadzania robót budowlanych realizowanych w Nadleśnictwie Herby w ramach projektu pn. Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach nizinnych – kontynuacja (MRN3).
Beschreibung: Część 1 – „Wykonanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla zadania pn.: Przebudowa śródleśnych stawów w leśnictwach Aleksandria i Hutki wraz z uzyskaniem niezbędnych decyzji administracyjnych (MRN3)” Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej obiektów małej retencji nizinnej wraz z inwentaryzacją przyrodniczą oraz uzyskaniem odpowiednich decyzji administracyjnych, pozwalających na wykonanie inwestycji polegającej na przebudowie dwóch stawów śródleśnych oraz budowie 5 budowli hydrotechnicznych (zastawki) na terenie Leśnictw Aleksandria i Hutki (powiaty częstochowski i lubliniecki). Część 2 – „Wykonanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla zadania pn.: Odbudowa i przebudowa 8 przepustów, budowa zastawki i umocnienia technicznego w Nadleśnictwie Herby (powiaty lubliniecki i kłobucki) wraz z uzyskaniem niezbędnych decyzji administracyjnych (MRN3)” Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej obiektów małej retencji nizinnej wraz z inwentaryzacją przyrodniczą oraz uzyskaniem odpowiednich decyzji administracyjnych, pozwalających na wykonanie inwestycji polegającej na odbudowie i przebudowie 8 budowli hydrotechnicznych (przepustów) na terenie Leśnictw Kuleje, Połamaniec i Lisów (powiaty lubliniecki i kłobucki) oraz budowie zastawki i umocnienia technicznego (przetamowania rowu) na terenie Leśnictwa Łebki (powiat kłobucki).
Interne Kennung: ZG.270.1.2025.RS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste, 71313000 Umwelttechnische Beratung, 71313440 Dienstleistungen im Zusammenhang mit der Umweltfolgenabschätzung im Bau, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71330000 Verschiedene von Ingenieuren erbrachte Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla zadania pn.: Przebudowa śródleśnych stawów w leśnictwach Aleksandria i Hutki wraz z uzyskaniem niezbędnych decyzji administracyjnych (MRN3)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej obiektów małej retencji nizinnej wraz z inwentaryzacją przyrodniczą oraz uzyskaniem odpowiednich decyzji administracyjnych, pozwalających na wykonanie inwestycji polegającej na przebudowie dwóch stawów śródleśnych oraz budowie 5 budowli hydrotechnicznych (zastawki) na terenie Leśnictw Aleksandria i Hutki (powiaty częstochowski i lubliniecki). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1.1 do SWZ.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla zadania pn.: Odbudowa i przebudowa 8 przepustów, budowa zastawki i umocnienia technicznego w Nadleśnictwie Herby (powiaty lubliniecki i kłobucki) wraz z uzyskaniem niezbędnych decyzji administracyjnych (MRN3)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej obiektów małej retencji nizinnej wraz z inwentaryzacją przyrodniczą oraz uzyskaniem odpowiednich decyzji administracyjnych, pozwalających na wykonanie inwestycji polegającej na odbudowie i przebudowie 8 budowli hydrotechnicznych (przepustów) na terenie Leśnictw Kuleje, Połamaniec i Lisów (powiaty lubliniecki i kłobucki) oraz budowie zastawki i umocnienia technicznego (przetamowania rowu) na terenie Leśnictwa Łebki (powiat kłobucki). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1.2 do SWZ.
Interne Kennung: Część 2