2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i transport odpadów komunalnych na terenie Związku Gmin „Czyste Środowisko” Sektor nr V obejmujący: Miasto Iława.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbieraniu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, niezamieszkałych oraz mieszanych z terenu Sektora nr V obejmujący: Miasto Iława. Realizując usługę Wykonawca będzie sukcesywnie, w sposób nieprzerwany odbierał odpady komunalne od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, niezamieszkałych i mieszanych z pojemników lub worków na odpady komunalne, o pojemności i kolorystyce określonej w obowiązującym Regulaminie, z częstotliwością i w sposób wynikający z OPZ, Regulaminu oraz Uchwały szczegółowej, transportował zebrane odpady i przekazywał je do Instalacji oraz świadczył pozostałe usługi opisane w Umowie i OPZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej jako: OPZ) określa Załącznik nr 1 do SWZ oraz Umowa - Załącznik nr 12 do SWZ.
Interne Kennung: SOA.271.5.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: V. Ogólny opis przedmiotu zamówienia. 1. Zamówienie publiczne dotyczy odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, niezamieszkałych oraz mieszanych. Realizując usługę Wykonawca będzie sukcesywnie, w sposób nieprzerwany odbierał odpady komunalne od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, niezamieszkałych i mieszanych z pojemników lub worków na odpady komunalne, o pojemności i kolorystyce określonej w OPZ, obowiązującym Regulaminie, z częstotliwością i w sposób wynikający z OPZ, Regulaminu oraz Uchwały szczegółowej, transportował zebrane odpady i przekazywał je do Instalacji oraz świadczył pozostałe usługi opisane w Umowie i OPZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen