See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Arbodienstverlening voor HTH
Beschreibung: Arbodienstverlening voor werknemers van Hotelschool The Hague Zie beschrijvend document
Interne Kennung: 2025/055 LAO
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Europees openbaar
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85147000 Betriebliche Gesundheitsfürsorge
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie beschrijvend document Zie beschrijvend document
Interne Kennung: 1