749772-2025 - Ergebnis
Niederlande – Überlassung von Haushaltshilfen – Semi open house procedure Huishoudelijke ondersteuning
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSemi open house procedure Huishoudelijke ondersteuning
BeschreibungLevering van huishoudelijke ondersteuning vanuit de Wmo. Deze huishoudelijke ondersteuning wordt ingedeeld in drie niveaus, waarvan niveau 2 en 3, kindzorg en maaltijdvoordiening maatwerkvoorzieningen zijn die middels deze semi open house inkooptraject worden ingekocht. Zie hoofstuk 3 van het inkoopdocument.
Interne Kennung2024-111728
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensSemi open house procedure
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79622000 Überlassung von Haushaltshilfen
5. Los
LosLOT-0001
TitelPerceel A - Huishoudelijke Ondersteuning niveau 2 - kortdurend
BeschreibungTijdelijke ondersteuning, korter dan 6 maanden, gericht op het weer zelfstandig kunnen voeren van het huishouden door de inwoner. Zie hoofdstuk 3 van het inkoopdocument.
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenDe te sluiten Raamovereenkomst wordt aangegaan voor: • Perceel A: de duur van 2 jaar met de optie tot verlenging van 6 maal 1 jaar. De verwachte ingangsdatum is 1-11-2025. • Perceel B: de duur van 4 jaar met de optie tot verlenging van 4 maal 1 jaar. De verwachte ingangsdatum is 01-11-2025. • Perceel C: de duur van 4 jaar met de optie tot verlenging van 4 maal 1 jaar. De verwachte ingangsdatum is 01-11-2025.
LosLOT-0002
TitelPerceel B - Huishoudelijke Ondersteuning niveau 3 - langdurig en optioneel kindzorg
BeschreibungLangdurige ondersteuning gericht op overname van huishoudelijke taken waarbij de verwachting is dat de inwoner ook op termijn niet zelfstandig een huishouden zal kunnen voeren. In incidentele gevallen wordt ook kindzorg geleverd. Hier is sprake van het tijdelijk ondersteunen en of overnemen van een huishouden met minderjarige kinderen. Hierbij gaat het om de verzorging van de kinderen. Opvoedtaken vallen nadrukkelijk niet onder de werkzaamheden. Dit betekent dat ook oppastaken zijn uitgesloten van de werkzaamheden. Dit is een bijzondere vorm van huishoudelijke ondersteuning. Zie hoofdstuk 3 uit het inkoopdocument.
Interne Kennung2
LosLOT-0003
TitelPerceel C - Maaltijdvoorziening
BeschreibungOndersteuning aan mensen die door een beperking, ouderdom of andere omstandigheden niet zelfstandig maaltijden kunnen bereiden of verkrijgen. Het doel is om ervoor te zorgen dat iedereen toegang heeft tot gezonde en passende voeding, zodat zij zelfstandig thuis kunnen blijven wonen. Dit is een bijzondere vorm van huishoudelijke ondersteuning. Zie hoofdstuk 3 van het inkoodocument.
Interne Kennung3
749772-2025 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van huishoudelijke hulp – Semi open house procedure Huishoudelijke ondersteuning
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – lichte regeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 2024-111728
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Semi open house procedure
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79622000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van huishoudelijke hulp
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel C - Maaltijdvoorziening
Interne identificatiecode: 3