749807-2025 - Wettbewerb
Belgien – Aufladegeräte – Meerjarige raamovereenkomst 2026 - 2030 voor voorstudie en installatie van laadpunten inclusief beheertoepassingen
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Meerjarige raamovereenkomst 2026 - 2030 voor voorstudie en installatie van laadpunten inclusief beheertoepassingen
Beschreibung: Deze overheidsopdracht heeft als voorwerp het afsluiten van een meerjarige raamovereenkomst 2026-2030 voor voorstudie en installatie van laadpunten inclusief beheertoepassingen een maximale geraamde waarde van 65 Miljoen Euro en bestaande uit 1 perceel. De geselecteerde aanbieders dienen eveneens laadinfrastructuur aan werknemers te kunnen bieden (inclusief installatie). De Opdrachtencentrale zoekt ‘all-in’ partners die zelf (of mits onderaanneming) fungeren als CPI, CPO en MSP en de nodige diensten aanbieden om de laadinfrastructuur als een goed huisvader te kunnen onderhouden. • CPI (Charge Point Integrator) = ‘installateur’ van de laadpunten • CPO (Charge Point Operator) = digitaal beheerplatform van de laadpunten na installatie • MSP (Mobility Service Provider) = beheerder laadpassen
Interne Kennung: OC/2025-120/EDB
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31681500 Aufladegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: OC/2025-120/EDB - 1
Interne Kennung: 1