749872-2025 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelIntegracja i rozbudowa systemów informatycznych świadczeniodawcy- baza danych, wirtualizacja środowiska, dostawa sprzętu serwerowego i licencji na oprogramowanie oraz wdrożenie, integracja i rozbudowa systemów informatycznych świadczeniodawcy – podpisy elektroniczne, integracja i rozbudowa systemów informatycznych świadczeniodawcy - baza sprzętowa – wymiana, w podziale na 4 części.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest integracja i rozbudowa systemów informatycznych świadczeniodawcy - baza danych, wirtualizacja środowiska, dostawa sprzętu serwerowego i licencji na oprogramowanie oraz wdrożenie, integracja i rozbudowa systemów informatycznych świadczeniodawcy – podpisy elektroniczne, integracja i rozbudowa systemów informatycznych świadczeniodawcy - baza sprzętowa – wymiana, w podziale na 4 części. Postępowanie prowadzone jest zgodnie z ustawą z dnia 11 września 2019r. PZP, (Dz.U. z 2024r. poz. 1320) – dalej PZP, w trybie przetargu nieograniczonego o wartości szacunkowej przekraczającej progi unijne (art. 132 PZP) w oparciu o art. 138 ust. 4 ustawy Pzp. Zamawiający informuje, że zamówienie jest współfinansowane ze środków z Budżetu Województwa Lubelskiego i ze środków Unii Europejskiej w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, Komponent D "Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia", Inwestycja D1.1.2 "Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia"- projekt pn. "Poprawa dostępności i rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Białej Podlaskiej", nr wniosku o dofinansowanie: KPOD.07.03-IP.10-0106/25. Zamawiający przewiduje unieważnienie przedmiotowego postępowania w całości lub w części w przypadku zaistnienia okoliczności, o których mowa w art. 257 pkt 1) ustawy Prawo zamówień publicznych. Przedmiot zamówienia we Wspólnym Słowniku Zamówień (CPV) określony jest kodami: 30200000-1 – Urządzenia komputerowe; 48610000-7 – Systemy baz danych; 72263000-6 – Usługi wdrażania oprogramowania Na ofertę składają się: 1) uzupełniony formularz ofertowy, zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ; 2) uzupełniony formularz asortymentowo-cenowy, zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ 3) uzupełnione zestawienie minimalnych wymaganych parametrów technicznych, zgodnie z załącznikiem nr 4.1 - 4.4 do SWZ. Oferowany sprzęt musi być fabrycznie nowy i wyprodukowany nie wcześniej niż w 2025r. Oferowany przedmiot zamówienia musi być seryjnie produkowany. Zamawiający nie dopuszcza zaoferowania przedmiotu modyfikowanego pod potrzeby przedmiotu zamówienia. Na oferowany sprzęt Wykonawca udzieli minimum 36-miesięcznego okresu gwarancji. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie za mówienia. W takim przypadku: 1) w odniesieniu do warunków udziału w postępowaniu wskazanych w ust. 1 pkt 4), wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia mogą polegać na zdolnościach tych z wykonawców, którzy wykonają usługi, do realizacji których te zdolności są wymagane. 2) w przypadku, o którym mowa w pkt. 1) wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia dołączają do oferty oświadczenie, z którego wynika, które usługi wykonają poszczególni wykonawcy, wg wzoru stanowiącego załącznik nr 7 do swz; 3) wykonawcy są zobowiązani ustanowić pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo powinno być złożone wraz z ofertą. Zamawiający – na podstawie art. 139 PZP – informuje, że w pierwszej kolejności dokona badania i oceny ofert w niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. PRZEDMIOTOWE ŚRODKI DOWODOWE 1. Dotyczy zał. nr 4.2 do swz Lp. 5, Lp. 20, Lp. 38: Zamawiający wymaga, aby Wykonawca wraz z ofertą złożył wynik testu SPEC CPU2017 Floating Point wynik SPECrate2017_fp_base dla zaoferowanego procesora uzyskany z tabeli wydajności procesorów zamieszczonej na stronie http://spec.org w postaci zrzutu ekranu lub wydruku strony z widoczną datą odpowiadającą dacie złożenia oferty. 2.Dotyczy załącznika nr 4.4 do swz: L.p.5: Zamawiający wymaga, aby Wykonawca wraz z ofertą złożył wynik testu Passmark dla zaoferowanego procesora, uzyskany z tabeli wydajności procesorów zamieszczonej na stronie http://www.cpubenchmark.net/ w postaci zrzutu ekranu lub wydruku strony z widoczną datą odpowiadającą okresowi: od dnia publikacji ogłoszenia o zamówieniu z dn. 30.09.2025r. do dnia złożenia oferty; Dot. zał.4.4 L.p.12, Lp. 29, Lp. 39: Zamawiający wymaga, aby Wykonawca wraz z ofertą złożył wynik testu Passmark dla zaoferowanego procesora, uzyskany z tabeli wydajności procesorów zamieszczonej na stronie http://www.cpubenchmark.net/ w postaci zrzutu ekranu lub wydruku strony z widoczną datą odpowiadającą okresowi: od dnia publikacji ogłoszenia o zamówieniu z dn. 30.09.2025r. do dnia złożenia oferty; 3. Dotyczy zał. nr 4.4 poz. Lp.1:Zamawiający wymaga, aby Wykonawca wraz z ofertą złożył co najmniej jeden z poniższych certyfikatów potwierdzających, że oferowany przedmiot zamówienia spełnia wymagania w zakresie ergonomii, efektywności energetycznej oraz ochrony środowiska: - Certyfikat TCO, lub - Certyfikat EPEAT, lub inny równoważny certyfikat środowiskowy, potwierdzający spełnienie kryteriów dotyczących ergonomii, energooszczędności oraz ograniczenia negatywnego wpływu na środowisko.Na potwierdzenie posiadania wymaganego certyfikatu należy dołączyć: - w przypadku certyfikatu TCO – wydruk ze strony internetowej http://tcocertified.com/product-finder, wskazujący, że oferowany model posiada ważny certyfikat TCO, - w przypadku certyfikatu EPEAT – certyfikat lub wydruk wpisu dotyczącego oferowanego modelu w internetowym katalogu http://www.epeat.net, - w przypadku certyfikatu równoważnego – dokumenty potwierdzające, że dany certyfikat obejmuje co najmniej równoważne kryteria środowiskowe. Złożenie powyższego certyfikatu ma na celu potwierdzenie zgodności oferowanego przedmiotu zamówienia z zasadą DNSH (do no significant harm – „nie czyń poważnych szkód” w odniesieniu do środowiska), stosowaną również do rozdziałów REPowerEU, zgodnie z art. 5 ust. 2 roz
Interne KennungZP.26.70.2025.SP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48610000 Datenbanksysteme, 72263000 Software-Implementierung
5. Los
LosLOT-0001
Titel1. Integracja i rozbudowa systemów informatycznych świadczeniodawcy – baza danych
Beschreibung1. Integracja i rozbudowa systemów informatycznych świadczeniodawcy – baza danych - zgodnie z zał. 4.1. do swz
Interne KennungCzęść 1
Haupteinstufung (cpv): 48610000 Datenbanksysteme
LosLOT-0002
Titel2. Wirtualizacja środowiska, sprzęt serwerowy i dostawa licencji na oprogramowanie oraz wdrożenie
Beschreibung2. Wirtualizacja środowiska, sprzęt serwerowy i dostawa licencji na oprogramowanie oraz wdrożenie - zgodnie z zał. 4.2. do swz
Interne KennungCzęść 2
LosLOT-0003
Titel3. Integracja i rozbudowa systemów informatycznych świadczeniobiorcy – podpisy elektroniczne
Beschreibung3. Integracja i rozbudowa systemów informatycznych świadczeniobiorcy – podpisy elektroniczne- zgodnie z zał. 4.3. do swz
Interne KennungCzęść 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
LosLOT-0004
Titel4. Integracja i rozbudowa systemów informatycznych świadczeniodawcy - Baza sprzętowa – wymiana
Beschreibung4. Integracja i rozbudowa systemów informatycznych świadczeniodawcy - Baza sprzętowa – wymiana - zgodnie z zał. 4.4. do swz
Interne KennungCzęść 4