See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego dla jednostek administracyjnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, z podziałem na 41 części, w tym OPCJA.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: dostawa sprzętu komputerowego dla jednostek administracyjnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, z podziałem na 41 części, w tym OPCJA. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Załącznikach od 1 do 41 SWZ(opis przedmiotu zamówienia), odpowiednio dla każdej części przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: EZ-p.26.17.9.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego, zgodnie z art. 132 – 139 ustawy Pzp, oraz aktów wykonawczych wydanych na jej podstawie. 2. Wartość szacunkowa zamówienia przekracza progi unijne, o których mowa w art. 3 ustawy Pzp. 3. Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy PZP, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 32420000 Netzausrüstung, 30230000 Computerbezogene Geräte, 30237200 Computerzubehör, 30234000 Speichermedien, 30237000 Teile und Zubehör für Computer, 30213000 Personalcomputer, 30231310 Flachbildschirme, 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 30232110 Laserdrucker, 42962000 Druck- und Grafikausrüstung, 30213100 Tragbare Computer, 30213200 Tablettcomputer, 48822000 Computerserver, 32410000 Lokales Netz, 32413100 Router für Netzwerke, 31682530 Notstromversorgungsaggregate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Dostawa części i akcesoriów do komputerów dla jednostek administracyjnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.
Beschreibung: Dostawa części i akcesoriów do komputerów dla jednostek administracyjnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 i 1A do SWZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte, 30237200 Computerzubehör, 30234000 Speichermedien, 30237000 Teile und Zubehör für Computer
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Dostawa komputerów stacjonarnych KOD KS-A dla jednostek administracyjnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie + OPCJA.
Beschreibung: Dostawa komputerów stacjonarnych KOD KS-A dla jednostek administracyjnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie + OPCJA, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 i 2A do SWZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp w zakresie części 2 postępowania. Podstawowy zakres zamówienia oraz przedmiot zamówienia objęty prawem opcji został wyszczególniony w załącznikach nr 2A do SWZ. Wykonawca jest zobowiązany dostarczyć przedmiot zamówienia w terminie: 1) zamówienie podstawowe: 14 dni od daty zawarcia umowy, 2) przedmiot zamówienia objęty prawem opcji zostanie każdorazowo dostarczony w terminie 14 dni po otrzymaniu przez Wykonawcę zamówienia w terminie obowiązywania umowy który wynosi 300 dni od daty jej zawarcia - w przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji. Przedmiot umowy objęty prawem opcji zostanie każdorazowo dostarczony w terminie 14 dni po otrzymaniu przez Wykonawcę pisemnego zamówienia przekazanego e-mailem w formie dokumentowej, w którym Zamawiający określi szczegółowy zakres rzeczowy, ilości oraz miejsce dostarczenia przedmiotu umowy.
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Dostawa komputerów stacjonarnych KOD KS-B dla jednostek administracyjnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie + OPCJA.
Beschreibung: Dostawa komputerów stacjonarnych KOD KS-B dla jednostek administracyjnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie + OPCJA, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 3 i 3A do SWZ
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp w zakresie części 3 postępowania. Podstawowy zakres zamówienia oraz przedmiot zamówienia objęty prawem opcji został wyszczególniony w załącznikach nr 3A do SWZ. Wykonawca jest zobowiązany dostarczyć przedmiot zamówienia w terminie: 1) zamówienie podstawowe: 14 dni od daty zawarcia umowy, 2) przedmiot zamówienia objęty prawem opcji zostanie każdorazowo dostarczony w terminie 14 dni po otrzymaniu przez Wykonawcę zamówienia w terminie obowiązywania umowy który wynosi 300 dni od daty jej zawarcia - w przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji. Przedmiot umowy objęty prawem opcji zostanie każdorazowo dostarczony w terminie 14 dni po otrzymaniu przez Wykonawcę pisemnego zamówienia przekazanego e-mailem w formie dokumentowej, w którym Zamawiający określi szczegółowy zakres rzeczowy, ilości oraz miejsce dostarczenia przedmiotu umowy.
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Dostawa komputerów stacjonarnych KOD KS-C dla jednostek administracyjnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie + OPCJA.
Beschreibung: Dostawa komputerów stacjonarnych KOD KS-C dla jednostek administracyjnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie + OPCJA, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 4 i 4A do SWZ
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp w zakresie części 4 postępowania. Podstawowy zakres zamówienia oraz przedmiot zamówienia objęty prawem opcji został wyszczególniony w załącznikach nr 4A do SWZ. Wykonawca jest zobowiązany dostarczyć przedmiot zamówienia w terminie: 1) zamówienie podstawowe: 14 dni od daty zawarcia umowy, 2) przedmiot zamówienia objęty prawem opcji zostanie każdorazowo dostarczony w terminie 14 dni po otrzymaniu przez Wykonawcę zamówienia w terminie obowiązywania umowy który wynosi 300 dni od daty jej zawarcia - w przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji. Przedmiot umowy objęty prawem opcji zostanie każdorazowo dostarczony w terminie 14 dni po otrzymaniu przez Wykonawcę pisemnego zamówienia przekazanego e-mailem w formie dokumentowej, w którym Zamawiający określi szczegółowy zakres rzeczowy, ilości oraz miejsce dostarczenia przedmiotu umowy.
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - Dostawa komputerów stacjonarnych KOD KS-D dla jednostek administracyjnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie + OPCJA.
Beschreibung: Dostawa komputerów stacjonarnych KOD KS-D dla jednostek administracyjnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie + OPCJA, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 5 i 5A do SWZ
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp w zakresie części 5 postępowania. Podstawowy zakres zamówienia oraz przedmiot zamówienia objęty prawem opcji został wyszczególniony w załącznikach nr 5A do SWZ. Wykonawca jest zobowiązany dostarczyć przedmiot zamówienia w terminie: 1) zamówienie podstawowe: 14 dni od daty zawarcia umowy, 2) przedmiot zamówienia objęty prawem opcji zostanie każdorazowo dostarczony w terminie 14 dni po otrzymaniu przez Wykonawcę zamówienia w terminie obowiązywania umowy który wynosi 300 dni od daty jej zawarcia - w przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji. Przedmiot umowy objęty prawem opcji zostanie każdorazowo dostarczony w terminie 14 dni po otrzymaniu przez Wykonawcę pisemnego zamówienia przekazanego e-mailem w formie dokumentowej, w którym Zamawiający określi szczegółowy zakres rzeczowy, ilości oraz miejsce dostarczenia przedmiotu umowy.
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 - Dostawa monitorów KOD M3 dla jednostek administracyjnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie + OPCJA.
Beschreibung: Dostawa monitorów KOD M3 dla jednostek administracyjnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie + OPCJA, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 6 i 6A do SWZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231310 Flachbildschirme
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp w zakresie części 6 postępowania. Podstawowy zakres zamówienia oraz przedmiot zamówienia objęty prawem opcji został wyszczególniony w załącznikach nr 6A do SWZ. Wykonawca jest zobowiązany dostarczyć przedmiot zamówienia w terminie: 1) zamówienie podstawowe: 14 dni od daty zawarcia umowy, 2) przedmiot zamówienia objęty prawem opcji zostanie każdorazowo dostarczony w terminie 14 dni po otrzymaniu przez Wykonawcę zamówienia w terminie obowiązywania umowy który wynosi 300 dni od daty jej zawarcia - w przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji. Przedmiot umowy objęty prawem opcji zostanie każdorazowo dostarczony w terminie 14 dni po otrzymaniu przez Wykonawcę pisemnego zamówienia przekazanego e-mailem w formie dokumentowej, w którym Zamawiający określi szczegółowy zakres rzeczowy, ilości oraz miejsce dostarczenia przedmiotu umowy.
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 - Dostawa monitorów KOD M4 dla jednostek administracyjnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie + OPCJA.
Beschreibung: Dostawa monitorów KOD M4 dla jednostek administracyjnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie + OPCJA, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 7 i 7A do SWZ
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp w zakresie części 7 postępowania. Podstawowy zakres zamówienia oraz przedmiot zamówienia objęty prawem opcji został wyszczególniony w załącznikach nr 7A do SWZ. Wykonawca jest zobowiązany dostarczyć przedmiot zamówienia w terminie: 1) zamówienie podstawowe: 14 dni od daty zawarcia umowy, 2) przedmiot zamówienia objęty prawem opcji zostanie każdorazowo dostarczony w terminie 14 dni po otrzymaniu przez Wykonawcę zamówienia w terminie obowiązywania umowy który wynosi 300 dni od daty jej zawarcia - w przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji. Przedmiot umowy objęty prawem opcji zostanie każdorazowo dostarczony w terminie 14 dni po otrzymaniu przez Wykonawcę pisemnego zamówienia przekazanego e-mailem w formie dokumentowej, w którym Zamawiający określi szczegółowy zakres rzeczowy, ilości oraz miejsce dostarczenia przedmiotu umowy.
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 - Dostawa skanerów KOD S1 dla jednostek administracyjnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie + OPCJA.
Beschreibung: Dostawa skanerów KOD S1 dla jednostek administracyjnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie + OPCJA, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 8 i 8A do SWZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30216110 Scanner für Computeranwendungen
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp w zakresie części 8 postępowania. Podstawowy zakres zamówienia oraz przedmiot zamówienia objęty prawem opcji został wyszczególniony w załącznikach nr 8A do SWZ. Wykonawca jest zobowiązany dostarczyć przedmiot zamówienia w terminie: 1) zamówienie podstawowe: 14 dni od daty zawarcia umowy, 2) przedmiot zamówienia objęty prawem opcji zostanie każdorazowo dostarczony w terminie 14 dni po otrzymaniu przez Wykonawcę zamówienia w terminie obowiązywania umowy który wynosi 300 dni od daty jej zawarcia - w przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji. Przedmiot umowy objęty prawem opcji zostanie każdorazowo dostarczony w terminie 14 dni po otrzymaniu przez Wykonawcę pisemnego zamówienia przekazanego e-mailem w formie dokumentowej, w którym Zamawiający określi szczegółowy zakres rzeczowy, ilości oraz miejsce dostarczenia przedmiotu umowy.
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 - Dostawa drukarek KOD DLK1 dla jednostek administracyjnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie + OPCJA.
Beschreibung: Dostawa drukarek KOD DLK1 dla jednostek administracyjnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie + OPCJA, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 9 i 9A do SWZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232110 Laserdrucker
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp w zakresie części 9 postępowania. Podstawowy zakres zamówienia oraz przedmiot zamówienia objęty prawem opcji został wyszczególniony w załącznikach nr 9A do SWZ. Wykonawca jest zobowiązany dostarczyć przedmiot zamówienia w terminie: 1) zamówienie podstawowe: 14 dni od daty zawarcia umowy, 2) przedmiot zamówienia objęty prawem opcji zostanie każdorazowo dostarczony w terminie 14 dni po otrzymaniu przez Wykonawcę zamówienia w terminie obowiązywania umowy który wynosi 300 dni od daty jej zawarcia - w przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji. Przedmiot umowy objęty prawem opcji zostanie każdorazowo dostarczony w terminie 14 dni po otrzymaniu przez Wykonawcę pisemnego zamówienia przekazanego e-mailem w formie dokumentowej, w którym Zamawiający określi szczegółowy zakres rzeczowy, ilości oraz miejsce dostarczenia przedmiotu umowy.
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 - Dostawa drukarek KOD DLM1 dla jednostek administracyjnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie + OPCJA.
Beschreibung: Dostawa drukarek KOD DLM1 dla jednostek administracyjnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie + OPCJA, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 10 i 10A do SWZ
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp w zakresie części 10 postępowania. Podstawowy zakres zamówienia oraz przedmiot zamówienia objęty prawem opcji został wyszczególniony w załącznikach nr 10A do SWZ. Wykonawca jest zobowiązany dostarczyć przedmiot zamówienia w terminie: 1) zamówienie podstawowe: 14 dni od daty zawarcia umowy, 2) przedmiot zamówienia objęty prawem opcji zostanie każdorazowo dostarczony w terminie 14 dni po otrzymaniu przez Wykonawcę zamówienia w terminie obowiązywania umowy który wynosi 300 dni od daty jej zawarcia - w przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji. Przedmiot umowy objęty prawem opcji zostanie każdorazowo dostarczony w terminie 14 dni po otrzymaniu przez Wykonawcę pisemnego zamówienia przekazanego e-mailem w formie dokumentowej, w którym Zamawiający określi szczegółowy zakres rzeczowy, ilości oraz miejsce dostarczenia przedmiotu umowy.
Los: LOT-0011
Titel: Część 11 - Dostawa urządzeń wielofunkcyjnych KOD UWK2 dla jednostek administracyjnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie + OPCJA.
Beschreibung: Dostawa urządzeń wielofunkcyjnych KOD UWK2 dla jednostek administracyjnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie + OPCJA, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 11 i 11A do SWZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42962000 Druck- und Grafikausrüstung
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp w zakresie części 11 postępowania. Podstawowy zakres zamówienia oraz przedmiot zamówienia objęty prawem opcji został wyszczególniony w załącznikach nr 11A do SWZ. Wykonawca jest zobowiązany dostarczyć przedmiot zamówienia w terminie: 1) zamówienie podstawowe: 14 dni od daty zawarcia umowy, 2) przedmiot zamówienia objęty prawem opcji zostanie każdorazowo dostarczony w terminie 14 dni po otrzymaniu przez Wykonawcę zamówienia w terminie obowiązywania umowy który wynosi 300 dni od daty jej zawarcia - w przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji. Przedmiot umowy objęty prawem opcji zostanie każdorazowo dostarczony w terminie 14 dni po otrzymaniu przez Wykonawcę pisemnego zamówienia przekazanego e-mailem w formie dokumentowej, w którym Zamawiający określi szczegółowy zakres rzeczowy, ilości oraz miejsce dostarczenia przedmiotu umowy.
Los: LOT-0012
Titel: Część 12 - Dostawa urządzeń wielofunkcyjnych KOD UWM1 dla jednostek administracyjnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie + OPCJA.
Beschreibung: Dostawa urządzeń wielofunkcyjnych KOD UWM1 dla jednostek administracyjnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie + OPCJA, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 12 i 12A do SWZ
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp w zakresie części 12 postępowania. Podstawowy zakres zamówienia oraz przedmiot zamówienia objęty prawem opcji został wyszczególniony w załącznikach nr 12A do SWZ. Wykonawca jest zobowiązany dostarczyć przedmiot zamówienia w terminie: 1) zamówienie podstawowe: 14 dni od daty zawarcia umowy, 2) przedmiot zamówienia objęty prawem opcji zostanie każdorazowo dostarczony w terminie 14 dni po otrzymaniu przez Wykonawcę zamówienia w terminie obowiązywania umowy który wynosi 300 dni od daty jej zawarcia - w przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji. Przedmiot umowy objęty prawem opcji zostanie każdorazowo dostarczony w terminie 14 dni po otrzymaniu przez Wykonawcę pisemnego zamówienia przekazanego e-mailem w formie dokumentowej, w którym Zamawiający określi szczegółowy zakres rzeczowy, ilości oraz miejsce dostarczenia przedmiotu umowy.
Los: LOT-0013
Titel: Część 13 - Dostawa komputerów przenośnych - KOD KP-B ekran 13” dla jednostek administracyjnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie + OPCJA.
Beschreibung: Dostawa komputerów przenośnych - KOD KP-B ekran 13” dla jednostek administracyjnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie + OPCJA, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 13 i 13A do SWZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp w zakresie części 13 postępowania. Podstawowy zakres zamówienia oraz przedmiot zamówienia objęty prawem opcji został wyszczególniony w załącznikach nr 13A do SWZ. Wykonawca jest zobowiązany dostarczyć przedmiot zamówienia w terminie: 1) zamówienie podstawowe: 14 dni od daty zawarcia umowy, 2) przedmiot zamówienia objęty prawem opcji zostanie każdorazowo dostarczony w terminie 14 dni po otrzymaniu przez Wykonawcę zamówienia w terminie obowiązywania umowy który wynosi 300 dni od daty jej zawarcia - w przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji. Przedmiot umowy objęty prawem opcji zostanie każdorazowo dostarczony w terminie 14 dni po otrzymaniu przez Wykonawcę pisemnego zamówienia przekazanego e-mailem w formie dokumentowej, w którym Zamawiający określi szczegółowy zakres rzeczowy, ilości oraz miejsce dostarczenia przedmiotu umowy.
Los: LOT-0014
Titel: Część 14 - Dostawa komputerów przenośnych - KOD KP-C ekran 15,6”dla jednostek administracyjnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie + OPCJA.
Beschreibung: Dostawa komputerów przenośnych - KOD KP-C ekran 15,6”dla jednostek administracyjnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie + OPCJA, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 14 i 14A do SWZ
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp w zakresie części 14 postępowania. Podstawowy zakres zamówienia oraz przedmiot zamówienia objęty prawem opcji został wyszczególniony w załącznikach nr 14A do SWZ. Wykonawca jest zobowiązany dostarczyć przedmiot zamówienia w terminie: 1) zamówienie podstawowe: 14 dni od daty zawarcia umowy, 2) przedmiot zamówienia objęty prawem opcji zostanie każdorazowo dostarczony w terminie 14 dni po otrzymaniu przez Wykonawcę zamówienia w terminie obowiązywania umowy który wynosi 300 dni od daty jej zawarcia - w przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji. Przedmiot umowy objęty prawem opcji zostanie każdorazowo dostarczony w terminie 14 dni po otrzymaniu przez Wykonawcę pisemnego zamówienia przekazanego e-mailem w formie dokumentowej, w którym Zamawiający określi szczegółowy zakres rzeczowy, ilości oraz miejsce dostarczenia przedmiotu umowy.
Los: LOT-0015
Titel: Część 15 - Dostawa komputerów przenośnych - KOD KP-E ekran 15,6” dla jednostek administracyjnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie + OPCJA.
Beschreibung: Dostawa komputerów przenośnych - KOD KP-E ekran 15,6” dla jednostek administracyjnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie + OPCJA, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 15 i 15A do SWZ
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp w zakresie części 15 postępowania. Podstawowy zakres zamówienia oraz przedmiot zamówienia objęty prawem opcji został wyszczególniony w załącznikach nr 15A do SWZ. Wykonawca jest zobowiązany dostarczyć przedmiot zamówienia w terminie: 1) zamówienie podstawowe: 14 dni od daty zawarcia umowy, 2) przedmiot zamówienia objęty prawem opcji zostanie każdorazowo dostarczony w terminie 14 dni po otrzymaniu przez Wykonawcę zamówienia w terminie obowiązywania umowy który wynosi 300 dni od daty jej zawarcia - w przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji. Przedmiot umowy objęty prawem opcji zostanie każdorazowo dostarczony w terminie 14 dni po otrzymaniu przez Wykonawcę pisemnego zamówienia przekazanego e-mailem w formie dokumentowej, w którym Zamawiający określi szczegółowy zakres rzeczowy, ilości oraz miejsce dostarczenia przedmiotu umowy.
Los: LOT-0016
Titel: Część 16 - Dostawa tabletów z rysikiem KOD T1-WTA dla Katedry Energetyki i Środków Transportu.
Beschreibung: Dostawa tabletów z rysikiem KOD T1-WTA dla Katedry Energetyki i Środków Transportu, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 16 i 16A do SWZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213200 Tablettcomputer
Los: LOT-0017
Titel: Część 17 - Dostawa akcesoriów do komputerów dla Biura ds. osób z niepełnosprawnościami Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.
Beschreibung: Dostawa akcesoriów do komputerów dla Biura ds. osób z niepełnosprawnościami Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 17 i 17A do SWZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237200 Computerzubehör
Los: LOT-0018
Titel: Część 18 - Dostawa serwerowych dysków SSD KOD SSDPE-KI dla Centrum Informatyki.
Beschreibung: Dostawa serwerowych dysków SSD KOD SSDPE-KI dla Centrum Informatyki, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 18 i 18A do SWZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237000 Teile und Zubehör für Computer
Los: LOT-0019
Titel: Część 19 - Dostawa serwerowych dysków SSD KOD SSDME-KI dla Centrum Informatyki.
Beschreibung: Dostawa serwerowych dysków SSD KOD SSDME-KI dla Centrum Informatyki, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 19 i 19A do SWZ
Los: LOT-0020
Titel: Część 20 - Dostawa komputera stacjonarnego AIO - KOD KS-AIO dla jednostek administracyjnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie + OPCJA.
Beschreibung: Dostawa komputera stacjonarnego AIO - KOD KS-AIO dla jednostek administracyjnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie + OPCJA, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 20 i 20A do SWZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 30231310 Flachbildschirme
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp w zakresie części 20 postępowania. Podstawowy zakres zamówienia oraz przedmiot zamówienia objęty prawem opcji został wyszczególniony w załącznikach nr 20A do SWZ. Wykonawca jest zobowiązany dostarczyć przedmiot zamówienia w terminie: 1) zamówienie podstawowe: 14 dni od daty zawarcia umowy, 2) przedmiot zamówienia objęty prawem opcji zostanie każdorazowo dostarczony w terminie 14 dni po otrzymaniu przez Wykonawcę zamówienia w terminie obowiązywania umowy który wynosi 300 dni od daty jej zawarcia - w przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji. Przedmiot umowy objęty prawem opcji zostanie każdorazowo dostarczony w terminie 14 dni po otrzymaniu przez Wykonawcę pisemnego zamówienia przekazanego e-mailem w formie dokumentowej, w którym Zamawiający określi szczegółowy zakres rzeczowy, ilości oraz miejsce dostarczenia przedmiotu umowy.
Los: LOT-0021
Titel: Część 21 - Dostawa niestandardowego komputera stacjonarnego KOD NKS1-TLS-ForestLab z monitorem - KOD NM1-TLS-ForestLab dla Katedry Łąkarstwa i Kształtowania Krajobrazu.
Beschreibung: Dostawa niestandardowego komputera stacjonarnego KOD NKS1-TLS-ForestLab z monitorem - KOD NM1-TLS-ForestLab dla Katedry Łąkarstwa i Kształtowania Krajobrazu, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 21 i 21A do SWZ
Los: LOT-0022
Titel: Część 22 - Dostawa niestandardowego komputera stacjonarnego z monitorem KOD NKS2-WTE dla Katedry Geodezji i Informacji Przestrzennej.
Beschreibung: Dostawa niestandardowego komputera stacjonarnego z monitorem KOD NKS2-WTE dla Katedry Geodezji i Informacji Przestrzennej, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 22 i 22A do SWZ
Los: LOT-0023
Titel: Część 23 - Dostawa niestandardowego komputera stacjonarnego - KOD NKS3-VKT z monitorem - KOD NM3-VKT dla Katedry Biotechnologii, Mikrobiologii i Żywienia Człowieka.
Beschreibung: Dostawa niestandardowego komputera stacjonarnego - KOD NKS3-VKT z monitorem - KOD NM3-VKT dla Katedry Biotechnologii, Mikrobiologii i Żywienia Człowieka, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 23 i 23A do SWZ
Los: LOT-0024
Titel: Część 24 - Dostawa niestandardowego komputera stacjonarnego - KOD NKS4-WTZI dla Katedry Zastosowań Matematyki i Informatyki.
Beschreibung: Dostawa niestandardowego komputera stacjonarnego - KOD NKS4-WTZI dla Katedry Zastosowań Matematyki i Informatyki, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 24 i 24A do SWZ
Los: LOT-0025
Titel: Część 25 - Dostawa niestandardowego komputera stacjonarnego - KOD NKS5-WRH dla Instytutu Genetyki, Hodowli i Biotechnologii Roślin.
Beschreibung: Dostawa niestandardowego komputera stacjonarnego - KOD NKS5-WRH dla Instytutu Genetyki, Hodowli i Biotechnologii Roślin, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 25 i 25A do SWZ
Los: LOT-0026
Titel: Część 26 - Dostawa niestandardowego komputera przenośnego - KOD NKP3-WTA dla Katedry Energetyki i Pojazdów.
Beschreibung: Dostawa niestandardowego komputera przenośnego - KOD NKP3-WTA dla Katedry Energetyki i Pojazdów, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 26 i 26A do SWZ
Los: LOT-0027
Titel: Część 27 - Dostawa niestandardowego komputera przenośnego - KOD NKP1-WRH dla Instytutu Genetyki, Hodowli i Biotechnologii Roślin.
Beschreibung: Dostawa niestandardowego komputera przenośnego - KOD NKP1-WRH dla Instytutu Genetyki, Hodowli i Biotechnologii Roślin, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 27 i 27A do SWZ
Los: LOT-0028
Titel: Część 28 - Dostawa niestandardowego komputera przenośnego - KOD NKP2-WRH dla Instytutu Genetyki, Hodowli i Biotechnologii Roślin.
Beschreibung: Dostawa niestandardowego komputera przenośnego - KOD NKP2-WRH dla Instytutu Genetyki, Hodowli i Biotechnologii Roślin, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 28 i 28A do SWZ
Los: LOT-0029
Titel: Część 29 - Dostawa niestandardowego monitora - KOD NM6-WTA dla Katedry Energetyki i Pojazdów.
Beschreibung: Dostawa niestandardowego monitora - KOD NM6-WTA dla Katedry Energetyki i Pojazdów, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 29 i 29A do SWZ
Los: LOT-0030
Titel: Część 30 - Dostawa niestandardowego monitora - KOD NM7-WTA dla Katedry Energetyki i Pojazdów.
Beschreibung: Dostawa niestandardowego monitora - KOD NM7-WTA dla Katedry Energetyki i Pojazdów, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 30 i 30A do SWZ
Los: LOT-0031
Titel: Część 31 - Dostawa niestandardowego skanera - KOD NS2-RDL dla Biura ds. osób z niepełnosprawnościami Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.
Beschreibung: Dostawa niestandardowego skanera - KOD NS2-RDL dla Biura ds. osób z niepełnosprawnościami Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 31 i 31A do SWZ
Los: LOT-0032
Titel: Część 32 - Dostawa serwera bazodanowo-aplikacyjnego - KOD SBA-ZIB dla Instytutu Biologicznych Podstaw Produkcji Zwierzęcej.
Beschreibung: Dostawa serwera bazodanowo-aplikacyjnego - KOD SBA-ZIB dla Instytutu Biologicznych Podstaw Produkcji Zwierzęcej, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 32 i 32A do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48822000 Computerserver
Los: LOT-0033
Titel: Część 33 - Dostawa serwera bazodanowo-aplikacyjnego - KOD SBA-BG dla Biblioteki Głównej + OPCJA.
Beschreibung: Dostawa serwera bazodanowo-aplikacyjnego - KOD SBA-BG dla Biblioteki Głównej + OPCJA, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 33 i 33A do SWZ
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp w zakresie części 33 postępowania. Podstawowy zakres zamówienia oraz przedmiot zamówienia objęty prawem opcji został wyszczególniony w załącznikach nr 33A do SWZ. Wykonawca jest zobowiązany dostarczyć przedmiot zamówienia w terminie: 1) zamówienie podstawowe: 14 dni od daty zawarcia umowy, 2) przedmiot zamówienia objęty prawem opcji zostanie każdorazowo dostarczony w terminie 14 dni po otrzymaniu przez Wykonawcę zamówienia w terminie obowiązywania umowy który wynosi 300 dni od daty jej zawarcia - w przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji. Przedmiot umowy objęty prawem opcji zostanie każdorazowo dostarczony w terminie 14 dni po otrzymaniu przez Wykonawcę pisemnego zamówienia przekazanego e-mailem w formie dokumentowej, w którym Zamawiający określi szczegółowy zakres rzeczowy, ilości oraz miejsce dostarczenia przedmiotu umowy.
Los: LOT-0034
Titel: Część 34 - Dostawa szkieletowego światłowodowego przełącznika sieciowego - KOD SSPS-KI dla Centrum Informatyki.
Beschreibung: Dostawa szkieletowego światłowodowego przełącznika sieciowego - KOD SSPS-KI dla Centrum Informatyki, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 34 i 34A do SWZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32410000 Lokales Netz, 32413100 Router für Netzwerke
Los: LOT-0035
Titel: Część 35 - Dostawa szkieletowego zarządzalnego przełącznika sieciowego - KOD SZPS1-KI dla Centrum Informatyki + OPCJA.
Beschreibung: Dostawa szkieletowego zarządzalnego przełącznika sieciowego - KOD SZPS1-KI dla Centrum Informatyki + OPCJA, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 35 i 35A do SWZ
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp w zakresie części 35 postępowania. Podstawowy zakres zamówienia oraz przedmiot zamówienia objęty prawem opcji został wyszczególniony w załącznikach nr 35A do SWZ. Wykonawca jest zobowiązany dostarczyć przedmiot zamówienia w terminie: 1) zamówienie podstawowe: 14 dni od daty zawarcia umowy, 2) przedmiot zamówienia objęty prawem opcji zostanie każdorazowo dostarczony w terminie 14 dni po otrzymaniu przez Wykonawcę zamówienia w terminie obowiązywania umowy który wynosi 300 dni od daty jej zawarcia - w przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji. Przedmiot umowy objęty prawem opcji zostanie każdorazowo dostarczony w terminie 14 dni po otrzymaniu przez Wykonawcę pisemnego zamówienia przekazanego e-mailem w formie dokumentowej, w którym Zamawiający określi szczegółowy zakres rzeczowy, ilości oraz miejsce dostarczenia przedmiotu umowy.
Los: LOT-0036
Titel: Część 36 - Dostawa szkieletowego zarządzalnego przełącznika sieciowego - KOD SZPS2-KI dla Centrum Informatyki + OPCJA.
Beschreibung: Dostawa szkieletowego zarządzalnego przełącznika sieciowego - KOD SZPS2-KI dla Centrum Informatyki + OPCJA, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 36 i 36A do SWZ
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp w zakresie części 36 postępowania. Podstawowy zakres zamówienia oraz przedmiot zamówienia objęty prawem opcji został wyszczególniony w załącznikach nr 36A do SWZ. Wykonawca jest zobowiązany dostarczyć przedmiot zamówienia w terminie: 1) zamówienie podstawowe: 14 dni od daty zawarcia umowy, 2) przedmiot zamówienia objęty prawem opcji zostanie każdorazowo dostarczony w terminie 14 dni po otrzymaniu przez Wykonawcę zamówienia w terminie obowiązywania umowy który wynosi 300 dni od daty jej zawarcia - w przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji. Przedmiot umowy objęty prawem opcji zostanie każdorazowo dostarczony w terminie 14 dni po otrzymaniu przez Wykonawcę pisemnego zamówienia przekazanego e-mailem w formie dokumentowej, w którym Zamawiający określi szczegółowy zakres rzeczowy, ilości oraz miejsce dostarczenia przedmiotu umowy.
Los: LOT-0037
Titel: Część 37 - Dostawa szkieletowego zarządzalnego przełącznika sieciowego - KOD SZPS3-KI dla Katedry Biotechnologii, Mikrobiologii i Żywienia Człowieka oraz Centrum Informatyki + OPCJA.
Beschreibung: Dostawa szkieletowego zarządzalnego przełącznika sieciowego - KOD SZPS3-KI dla Katedry Biotechnologii, Mikrobiologii i Żywienia Człowieka oraz Centrum Informatyki + OPCJA, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 37 i 37A do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp w zakresie części 37 postępowania. Podstawowy zakres zamówienia oraz przedmiot zamówienia objęty prawem opcji został wyszczególniony w załącznikach nr 37A do SWZ. Wykonawca jest zobowiązany dostarczyć przedmiot zamówienia w terminie: 1) zamówienie podstawowe: 14 dni od daty zawarcia umowy, 2) przedmiot zamówienia objęty prawem opcji zostanie każdorazowo dostarczony w terminie 14 dni po otrzymaniu przez Wykonawcę zamówienia w terminie obowiązywania umowy który wynosi 300 dni od daty jej zawarcia - w przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji. Przedmiot umowy objęty prawem opcji zostanie każdorazowo dostarczony w terminie 14 dni po otrzymaniu przez Wykonawcę pisemnego zamówienia przekazanego e-mailem w formie dokumentowej, w którym Zamawiający określi szczegółowy zakres rzeczowy, ilości oraz miejsce dostarczenia przedmiotu umowy.
Los: LOT-0038
Titel: Część 38 – Dostawa tabletów multimedialnych - KOD T-VKT dla Katedry Biotechnologii, Mikrobiologii i Żywienia Człowieka.
Beschreibung: Dostawa tabletów multimedialnych - KOD T-VKT dla Katedry Biotechnologii, Mikrobiologii i Żywienia Człowieka, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 38 i 38A do SWZ
Los: LOT-0039
Titel: Część 39 - Dostawa tabletów terenowych KOD TT-WLH dla Katedry Hydrobiologii i Ochrony Ekosystemów.
Beschreibung: Dostawa tabletów terenowych KOD TT-WLH dla Katedry Hydrobiologii i Ochrony Ekosystemów, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 39 i 39A do SWZ
Los: LOT-0040
Titel: Część 40 - Dostawa zasilacza awaryjnego 3000 VA RACK - KOD UPS1-KI dla Centrum Informatyki + OPCJA.
Beschreibung: Dostawa zasilacza awaryjnego 3000 VA RACK - KOD UPS1-KI dla Centrum Informatyki + OPCJA, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 40 i 40A do SWZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31682530 Notstromversorgungsaggregate
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp w zakresie części 40 postępowania. Podstawowy zakres zamówienia oraz przedmiot zamówienia objęty prawem opcji został wyszczególniony w załącznikach nr 40A do SWZ. Wykonawca jest zobowiązany dostarczyć przedmiot zamówienia w terminie: 1) zamówienie podstawowe: 14 dni od daty zawarcia umowy, 2) przedmiot zamówienia objęty prawem opcji zostanie każdorazowo dostarczony w terminie 14 dni po otrzymaniu przez Wykonawcę zamówienia w terminie obowiązywania umowy który wynosi 300 dni od daty jej zawarcia - w przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji. Przedmiot umowy objęty prawem opcji zostanie każdorazowo dostarczony w terminie 14 dni po otrzymaniu przez Wykonawcę pisemnego zamówienia przekazanego e-mailem w formie dokumentowej, w którym Zamawiający określi szczegółowy zakres rzeczowy, ilości oraz miejsce dostarczenia przedmiotu umowy.
Los: LOT-0041
Titel: Część 41 - Dostawa zasilacza awaryjnego 5000 VA RACK - KOD UPS2-KI dla Centrum Informatyki + OPCJA.
Beschreibung: Dostawa zasilacza awaryjnego 5000 VA RACK - KOD UPS2-KI dla Centrum Informatyki + OPCJA, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 41 i 41A do SWZ
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp w zakresie części 41 postępowania. Podstawowy zakres zamówienia oraz przedmiot zamówienia objęty prawem opcji został wyszczególniony w załącznikach nr 41A do SWZ. Wykonawca jest zobowiązany dostarczyć przedmiot zamówienia w terminie: 1) zamówienie podstawowe: 14 dni od daty zawarcia umowy, 2) przedmiot zamówienia objęty prawem opcji zostanie każdorazowo dostarczony w terminie 14 dni po otrzymaniu przez Wykonawcę zamówienia w terminie obowiązywania umowy który wynosi 300 dni od daty jej zawarcia - w przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji. Przedmiot umowy objęty prawem opcji zostanie każdorazowo dostarczony w terminie 14 dni po otrzymaniu przez Wykonawcę pisemnego zamówienia przekazanego e-mailem w formie dokumentowej, w którym Zamawiający określi szczegółowy zakres rzeczowy, ilości oraz miejsce dostarczenia przedmiotu umowy.