74998-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH Z TERENU GMINY MYSZYNIEC w 2025 r. ORAZ Z PSZOK
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH Z TERENU GMINY MYSZYNIEC w 2025 r. ORAZ Z PSZOK
BeschreibungPrzedmiotem niniejszego zamówienia jest świadczenie usługi zagospodarowania odpadów komunalnych przekazanych przez podmiot odbierający z terenu wszystkich nieruchomości na których zamieszkują mieszkańcy, położonych na terenie gminy Myszyniec oraz zagospodarowanie odpadów zebranych w Punkcie Selektywnej Zbiorki Odpadów Komunalnych (PSZOK) lub innych punktów zbiórki odpadów wyznaczonych na terenie Gminy Myszyniec, w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, zgodnie z zapisami ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku na w gminach (t. j. Dz. U. 2024 r. poz. 399 ze zm.), obowiązującym planem gospodarki odpadami dla województwa mazowieckiego oraz zapisami Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Myszyniec. Szczegółowy OPZ stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem niniejszego zamówienia jest świadczenie usługi zagospodarowania odpadów komunalnych przekazanych przez podmiot odbierający z terenu wszystkich nieruchomości na których zamieszkują mieszkańcy, położonych na terenie gminy Myszyniec oraz zagospodarowanie odpadów zebranych w Punkcie Selektywnej Zbiorki Odpadów Komunalnych (PSZOK) lub innych punktów zbiórki odpadów wyznaczonych na terenie Gminy Myszyniec, w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, zgodnie z zapisami ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku na w gminach (t. j. Dz. U. 2024 r. poz. 399 ze zm.), obowiązującym planem gospodarki odpadami dla województwa mazowieckiego oraz zapisami Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Myszyniec. Szczegółowy OPZ określa załącznik nr 1 do SWZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen