750049-2023 - Ergebnis
Niederlande – Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen – Afvalinzameling en -verwerking
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Afvalinzameling en -verwerking
Beschreibung: De opdracht omvat de inzameling en verwerking van diverse afvalstromen van de Aanbestedende dienst. Het betreft onder andere de volgende afvalstromen: restafval, papier/karton en swill. De geraamde waarde van de Opdracht bedraagt €1.350.000,- (excl. BTW) over de maximale duur van zes jaar. De Aanbestedende dienst gaat hierbij uit van circa €225.000,- (excl. BTW) per jaar.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Binnen de scope van deze opdracht valt: • Huur van de containers. • Inzamelen van afval (restafval, papier/karton, GFT) en vastleggen in een rapportage. Hieronder valt het ter beschikking stellen van inzamelingsmiddelen om tijdig te kunnen ledigen. • Verwerken van afval. • Op afroep inzamelen van vertrouwelijk papier, meubels en bouw- en sloopafval (BSA). • Inzamelen van koffiebekers, afhankelijk van de ontwikkeling ten aanzien van de wet- en regelgeving. • Advies m.b.t. verduurzamen. • Advies over het scheiden van de inzameling van luier Advies over het scheiden van de inzameling van klein gevaarlijk afval (KGA), zoals Lampen, batterijen, inkttoners, balpen, viltstiften, verf, lak. Binnen de scope van deze opdracht valt: • Huur van de containers. • Inzamelen van afval (restafval, papier/karton, GFT) en vastleggen in een rapportage. Hieronder valt het ter beschikking stellen van inzamelingsmiddelen om tijdig te kunnen ledigen. • Verwerken van afval. • Op afroep inzamelen van vertrouwelijk papier, meubels en bouw- en sloopafval (BSA). • Inzamelen van koffiebekers, afhankelijk van de ontwikkeling ten aanzien van de wet- en regelgeving. • Advies m.b.t. verduurzamen. • Advies over het scheiden van de inzameling van luiers. • Advies over het scheiden van de inzameling van klein gevaarlijk afval (KGA), zoals Lampen, batterijen, inkttoners, balpen, viltstiften, verf, lak.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: n.v.t.