2. Verfahren
Verfahren
Titel: OEK.26.431 regio Utrecht | Onderhoud van technische installaties van Rijksgebouwen
Beschreibung: De opdracht betreft het in stand houden van de elektrotechnische en klimaattechnische bouwdelen (E&K installaties) in de bouwwerken die deel uitmaken van deze aanbesteding door het uitvoeren van onderhoud, zodanig dat: - Veiligheid, gezondheid en duurzaam functioneren geborgd zijn; - Aantoonbaar voldaan wordt aan alle wettelijke kaders behorend bij de bouwdelen van de Contract Bouwdelen Lijst (CBL); - Een minimum aan storingen optreedt; - De continuïteit van het proces van de gebruikers niet verstoord wordt. Daarnaast bestaat de opdracht uit het uitvoeren van bijkomende werkzaamheden (zoals bijvoorbeeld kleine klantwensen). De opdracht omvat 1 perceel. De oppervlakte van de opdracht is 124.330 vierkante meter BVO.
Interne Kennung: 8425795
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Aanvullend perceel
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst wordt aangegaan voor de duur van 60 maanden met een optie tot verlenging van maximaal 4 keer 12 maanden. De optie tot verlenging betreft een eenzijdig in te roepen optie van het Rijksvastgoedbedrijf.