750090-2023 - Ergebnis
Belgien – Computerbezogene Geräte – ICT hardware en dienstverlening inclusief verzekering ter ondersteuning van de digitalisering van de scholen
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ICT hardware en dienstverlening inclusief verzekering ter ondersteuning van de digitalisering van de scholen
Beschreibung: De opdracht betreft een gemengde opdracht leveringen en diensten onder vorm van een raamovereenkomst. Hiervoor kiest de aanbestedende overheid op grond van het artikel 36 van de WOO voor de openbare procedure als plaatsingsprocedure van de RO. Deze opdracht handelt in het kader van een raamovereenkomst met maximaal 3 opdrachtnemers waarbij niet alle voorwaarden bepaald werden en waarbij, naargelang de specifieke behoefte, de deelopdrachten in deze raamovereenkomst opnieuw opengesteld worden voor mededinging (via mini-competitie of rechtstreeks onder voorwaarden via cascadesysteem). Iedere deelopdracht die hieruit ontstaat kan op zijn beurt opnieuw een looptijd hebben van 4 jaar.
Interne Kennung: Scholengroep Kempen-SGRFLUXUS/2023/ICT-F02__2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: ICT hardware en dienstverlening inclusief verzekering ter ondersteuning van de digitalisering van de scholen
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör