2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění tiskových služeb
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je výroba a dodávka tiskových materiálů, a to propagačních materiálů určených pro veškeré marketingové aktivity pro VZP ČR (publikace, letáky, brožury, plakáty aj.) a formulářových tiskovin určených pro pracoviště VZP ČR v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami. V rámci předmětu plnění této veřejné zakázky bude dodavatel povinen zajistit: a) tisk a případnou kompletaci propagačních materiálů, b) tisk a případnou kompletaci tištěných formulářů, c) zajištění zabalení tiskových materiálů dle požadavků zadavatele (páska, PVC nebo stretch folie apod.) v nákladu dle objednávky zadavatele, d) zajištění označení informací o počtu kusů a názvu tiskoviny v jednotlivých baleních, e) zajištění dopravy (včetně vyložení zboží za první uzamykatelné dveře) do distribučních míst – viz Příloha č. 1 HDZD – Distribuční místa Odboru provozního a investičního (dále jen „OPI“) a Příloha č. 2 – Distribuční místa Odboru marketingu (dále jen „OM“), a to vždy na základě objednávky zadavatele
Interne Kennung: 2500570
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79824000 Druckerei- und Verteilerdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22140000 Faltblätter, 22160000 Druckschriften
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je výroba a dodávka tiskových materiálů, a to propagačních materiálů určených pro veškeré marketingové aktivity pro VZP ČR (publikace, letáky, brožury, plakáty aj.) a formulářových tiskovin určených pro pracoviště VZP ČR v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami. V rámci předmětu plnění této veřejné zakázky bude dodavatel povinen zajistit: a) tisk a případnou kompletaci propagačních materiálů, b) tisk a případnou kompletaci tištěných formulářů, c) zajištění zabalení tiskových materiálů dle požadavků zadavatele (páska, PVC nebo stretch folie apod.) v nákladu dle objednávky zadavatele, d) zajištění označení informací o počtu kusů a názvu tiskoviny v jednotlivých baleních, e) zajištění dopravy (včetně vyložení zboží za první uzamykatelné dveře) do distribučních míst – viz Příloha č. 1 HDZD – Distribuční místa Odboru provozního a investičního (dále jen „OPI“) a Příloha č. 2 – Distribuční místa Odboru marketingu (dále jen „OM“), a to vždy na základě objednávky zadavatele.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje možnost uplatnit inflační / deflační doložku vyjádřenou zveřejněným průměrným ročním indexem inflace / deflace za předchozí rok dle údaje Českého statistického úřadu zveřejněným na jeho internetových stránkách, s tím, že nemůže dojít k vyššímu meziročnímu zvýšení / snížení cen než o 8 %. Pokud bude inflace / deflace vyšší, jde k tíži dodavatele nebo zadavatele. Navýšení / snížení cen se bude týkat jednotkových cen za jednotlivé položky dle Přílohy č. 3 HDZD - „Kalkulační tabulka“. O změnu jednotkových cen za jednotlivé položky bude možné požádat nejdříve v roce 2027, konkrétně do 15. února 2027, s ohledem na hodnotu stanovenou Českým statistickým úřadem za rok 2026, a to s účinností změn jednotkových cen od 1. 3. 2027. Následně lze o změnu jednotkových cen požádat do 15. února kalendářního roku s účinností od 1. 3. kalendářního roku následujícího po vydání hodnoty inflace / deflace roku předcházejícího. Další informace jsou uvedeny v Příloze č. 5 HDZD – Obchodní podmínky pro veřejnou zakázku ve formě závazného textu smlouvy.