750106-2023 - Planung
Polen – Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport) – Ogłoszenie o zamiarze bezpośredniego zawarcia umowy, o którym mowa w art. 22 ust. 1 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym (Dz. U. z 2022 r. poz. 1343 z późn. zm.).
Vorinformation zu öffentlichen Personenverkehrsdiensten
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ogłoszenie o zamiarze bezpośredniego zawarcia umowy, o którym mowa w art. 22 ust. 1 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym (Dz. U. z 2022 r. poz. 1343 z późn. zm.).
Interne Kennung: KD.7140.23.2023
Verfahrensart: Wettbewerbliche Vergabeverfahren (Artikel 5 Absatz 3 der Verordnung (EG) Nr. 1370/2007)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Określenie rodzaju transportu oraz linii komunikacyjnej, linii komunikacyjnych lub sieci komunikacyjnej, na których będą wykonywane przewozy: Publiczny transport zbiorowy w zakresie powiatowych przewozów pasażerskich w transporcie drogowym – przewozy autobusowe, dla n/w sieci komunikacyjnej. 1. Kuźmina – Prałkowce przez Birczę 2. Żohatyn – Prałkowce przez Brzeżawę, Birczę 3. Dubiecko – Kotów przez Birczę 4. Drohobyczka – Ostrów przez Dubiecko 5. Hucisko Nienadowskie – Ostrów przez Dubiecko 6. Kosienice – Żurawica przez Ciemięrzowice, Orły 7. Zadąbrowie – Żurawica przez Niziny, Walawa, Małkowice wieś 8. Kalników – Hurko przez Stubno 9. Barycz – Hurko przez Stubno, Starzawę 10. Kalwaria Pacławska – Pikulice przez Nowosiółki Dydyńskie, Młodowice, Kupiatycze 11. Posada Rybotycka – Pikulice przez Fredropol 12. Maćkowice- Żurawica przez Ujkowice, Orzechowce 13. Sielnica – Ostrów przez Słonne, Dubiecko.