750115-2023 - Ergebnis
Niederlande – Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens – Regionale Inkooporganisatie Groninger Gemeenten (RIGG) - Uitvoering diensten Jeugdwet: Spoed voor Jeugd Groningen (regionale beschik- en bereikbaarheidsdienst crisisjeugdhulp)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Regionale Inkooporganisatie Groninger Gemeenten (RIGG) - Uitvoering diensten Jeugdwet: Spoed voor Jeugd Groningen (regionale beschik- en bereikbaarheidsdienst crisisjeugdhulp)
Beschreibung: Spoed voor Jeugd Groningen heeft als opdracht het in stand houden van het centrale meldpunt voor kinderen of jongeren met psychische, opvoedings- of gedragsproblemen, waarbij de problematiek zo ernstig is dat het een gevaar oplevert voor de psychische of lichamelijke gezondheid van het kind, de jongere of de omgeving. Spoed voor Jeugd Groningen beschikt daarnaast over een domein overstijgend crisisinterventieteam voor crisissituaties in beginsel bij kinderen en jongeren tot 18 jaar. In totaal worden er 1.207 diensten (voorwacht, regiebehandelaars en achterwacht) ingevuld door een mix aan disciplines, gedurende 365 dagen per jaar.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Uitvoering van de regionale beschik- en bereikbaarheidsdienst crisisjeugdhulp (Spoed voor Jeugd Groningen)
Beschreibung: Spoed voor Jeugd Groningen heeft als opdracht het in stand houden van het centrale meldpunt voor kinderen of jongeren met psychische, opvoedings- of gedragsproblemen, waarbij de problematiek zo ernstig is dat het een gevaar oplevert voor de psychische of lichamelijke gezondheid van het kind, de jongere of de omgeving. Spoed voor Jeugd Groningen beschikt over een domein overstijgend crisisinterventieteam voor crisissituaties in beginsel bij kinderen en jongeren tot 18 jaar. Het interventieteam van Spoed voor jeugd Groningen is samengesteld uit een groep van medewerkers (waaronder regiebehandelaren) van aangesloten jeugdhulpaanbieders, met daarnaast nog een aantal jeugdhulpaanbieders die Kinder- en Jeugdpsychiaters leveren voor de achterwacht. Het interventieteam van S4JG is gedurende het hele jaar 24 uur per dag beschikbaar.
Interne Kennung: 1