750130-2023 - Ergebnis
Niederlande – Berufsberatung – Individuele coachingstrajecten gericht op preventie van uitval en het versterken van de eigen regie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Individuele coachingstrajecten gericht op preventie van uitval en het versterken van de eigen regie
Beschreibung: De raamovereenkomst betreft de uitvoering van individuele coaching trajecten. Individuele coaching is een instrument dat medewerkers met specifieke vraagstukken over inzetbaarheid kan helpen, bijvoorbeeld op het gebied van loopbaan, ontwikkeling, persoonlijke effectiviteit. De opdracht is verdeeld in twee percelen: 1. Individuele coaching voor zorgmedewerkers in de primaire bedrijfsprocessen; 2. Individuele coaching voor overige medewerkers in de ondersteunende bedrijfsprocessen. Het beoogde effect van de aanpak is het versterken van de eigen regie van werkenden, zodat zij vitaal en 'fit for the job' blijven. Op deze manier wordt er ingezet op preventie van uitval en behoud van (gezonde) medewerkers. Zie het beschrijvend document hoofdstuk 2. Indicatief volume bedraagt ca 400 coaching trajecten op jaarbasis voor alle umc’s. Verdeeld naar percelen is dat ca 200 per perceel.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79634000 Berufsberatung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Individuele coaching voor zorgmedewerkers in de primaire bedrijfsprocessen
Beschreibung: Individuele coaching voor zorgmedewerkers in de primaire bedrijfsprocessen. Indicatief volume ca 200 coachingstrajecten op jaarbasis.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Individuele coaching voor overige medewerkers in de ondersteunende bedrijfsprocessen.
Beschreibung: Individuele coaching voor overige medewerkers in de ondersteunende bedrijfsprocessen. Indicatief volume ca 200 coachingstrajecten op jaarbasis.
Interne Kennung: 2
See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79634000 Diensten voor loopbaanbegeleiding
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2