See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zatrudnienie w ramach umowy cywilnoprawnej pielęgniarek w Oddziałach Szpitalnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zatrudnienie w ramach umowy cywilnoprawnej pielęgniarek / pielęgniarzy w Oddziałach Szpitalnych. Szczegółowe wymagania dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w Załączniku nr 2 do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ
Interne Kennung: EP/121/2025/MK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art. 138 ust. 2 w zw. z art. 131 ust. 1 pkt ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.), Zamawiający może wyznaczyć krótszy termin składania ofert w przypadku wystąpienia pilnej potrzeby udzielenia zamówienia, której nie można było wcześniej przewidzieć, a zachowanie terminów ustawowych mogłoby zagrozić ciągłości realizacji zadań Zamawiającego. W niniejszym postępowaniu wystąpiła pilna potrzeba udzielenia zamówienia, wynikająca z konieczności zapewnienia ciągłości opieki pielęgniarskiej nad pacjentami przebywającymi w Szpitalu. W ostatnim czasie nastąpiły nieprzewidziane zdarzenia kadrowe, w szczególności: długotrwałe nieobecności personelu pielęgniarskiego (m.in. zwolnienia lekarskie, urlopy macierzyńskie). Okoliczności te w sposób bezpośredni zagrażają realizacji zadań statutowych jednostki oraz bezpieczeństwu pacjentów. Brak wystarczającej liczby pielęgniarek stanowi realne zagrożenie dla ciągłości udzielania świadczeń zdrowotnych. Wobec powyższego Zamawiający uznaje, że zaistniały obiektywne i uzasadnione przesłanki o charakterze nagłym, których nie można było wcześniej przewidzieć, a które wymagają niezwłocznego zawarcia umowy na świadczenie usług pielęgniarskich. Zastosowanie skróconego terminu składania ofert jest zatem uzasadnione interesem publicznym oraz potrzebą zapewnienia bezpieczeństwa zdrowotnego pacjentów. Utrzymanie dłuższego terminu, wynikającego z przepisów ogólnych, mogłoby doprowadzić do powstania przerw w realizacji świadczeń pielęgniarskich, co stanowiłoby naruszenie obowiązków Zamawiającego. Zamawiający podkreśla, że skrócenie terminu nie narusza zasad uczciwej konkurencji ani równego traktowania wykonawców. Dokumentacja postępowania jest w pełni dostępna w systemie e-Zamówienia, a warunki udziału oraz kryteria oceny ofert pozostają niezmienione. Skrócenie dotyczy wyłącznie terminu składania ofert i jest podyktowane opisanymi wyżej okolicznościami. W ocenie Zamawiającego, wyznaczony skrócony termin jest wystarczający dla wykonawców do przygotowania ofert, a jednocześnie umożliwia zachowanie ciągłości świadczenia usług pielęgniarskich w Szpitalu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85141200 Dienstleistungen von Krankenpflegepersonal
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 – Kliniczny Oddział Chorób wewnętrznych poziom A
Beschreibung: zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 – Kliniczny Oddział Chorób wewnętrznych poziom A
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 – Kliniczny Oddział Chorób wewnętrznych poziom A
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 – Kliniczny Oddział Chorób wewnętrznych poziom A
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 – Kliniczny Oddział Chorób wewnętrznych poziom A
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 – Kliniczny Oddział Chorób wewnętrznych poziom A
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7 – Kliniczny Oddział Chorób wewnętrznych poziom A
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8 – Kliniczny Oddział Chorób wewnętrznych poziom A
Interne Kennung: Zadanie nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9 – Kliniczny Oddział Chorób wewnętrznych poziom B
Interne Kennung: Zadanie nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10 – Kliniczny Oddział Chorób wewnętrznych poziom B
Interne Kennung: Zadanie nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11 – II Oddział Chorób wewnętrznych
Interne Kennung: Zadanie nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 12 – II Oddział Chorób wewnętrznych
Interne Kennung: Zadanie nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 13 – II Oddział Chorób wewnętrznych
Interne Kennung: Zadanie nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 14 – II Oddział Chorób wewnętrznych
Interne Kennung: Zadanie nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie nr 15 – II Oddział Chorób wewnętrznych
Interne Kennung: Zadanie nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie nr 16 – II Oddział Chorób wewnętrznych
Interne Kennung: Zadanie nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie nr 17 – II Oddział Chorób wewnętrznych
Interne Kennung: Zadanie nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie nr 18 – II Oddział Chorób wewnętrznych
Interne Kennung: Zadanie nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie nr 19 – II Oddział Chorób wewnętrznych
Interne Kennung: Zadanie nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie nr 20 – II Oddział Chorób wewnętrznych
Interne Kennung: Zadanie nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie nr 21 – Kliniczny Oddział kardiologiczny
Interne Kennung: Zadanie nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie nr 22 – Kliniczny Oddział kardiologiczny
Interne Kennung: Zadanie nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie nr 23 – Kliniczny Oddział kardiologiczny
Interne Kennung: Zadanie nr 23
Los: LOT-0024
Titel: Zadanie nr 24 – Kliniczny Oddział kardiologiczny
Interne Kennung: Zadanie nr 24
Los: LOT-0025
Titel: Zadanie nr 25 – Kliniczny Oddział kardiologiczny
Interne Kennung: Zadanie nr 25
Los: LOT-0026
Titel: Zadanie nr 26 – Kliniczny Oddział kardiologiczny
Interne Kennung: Zadanie nr 26
Los: LOT-0027
Titel: Zadanie nr 27 – Kliniczny Oddział kardiologiczny
Interne Kennung: Zadanie nr 27
Los: LOT-0028
Titel: Zadanie nr 28 – Kliniczny Oddział kardiologiczny
Interne Kennung: Zadanie nr 28
Los: LOT-0029
Titel: Zadanie nr 29 – Kliniczny Oddział kardiologiczny
Interne Kennung: Zadanie nr 29
Los: LOT-0030
Titel: Zadanie nr 30 – Kliniczny Oddział kardiologiczny
Interne Kennung: Zadanie nr 30
Los: LOT-0031
Titel: Zadanie nr 31 – Kliniczny Oddział kardiologiczny
Interne Kennung: Zadanie nr 31
Los: LOT-0032
Titel: Zadanie nr 32 – Kliniczny Oddział Psychiatryczny
Interne Kennung: Zadanie nr 32
Los: LOT-0033
Titel: Zadanie nr 33 – Kliniczny Oddział Psychiatryczny
Interne Kennung: Zadanie nr 33
Los: LOT-0034
Titel: Zadanie nr 34 – Kliniczny Oddział Psychiatryczny
Interne Kennung: Zadanie nr 34
Los: LOT-0035
Titel: Zadanie nr 35 – Kliniczny Oddział Psychiatryczny
Interne Kennung: Zadanie nr 35
Los: LOT-0036
Titel: Zadanie nr 36 – Oddział Neurologiczny i Udarowy
Interne Kennung: Zadanie nr 36
Los: LOT-0037
Titel: Zadanie nr 37 – Oddział Neurologiczny i Udarowy
Interne Kennung: Zadanie nr 37
Los: LOT-0038
Titel: Zadanie nr 38 – Oddział Neurologiczny i Udarowy
Interne Kennung: Zadanie nr 38
Los: LOT-0039
Titel: Zadanie nr 39 – Oddział Neurologiczny i Udarowy
Interne Kennung: Zadanie nr 39
Los: LOT-0040
Titel: Zadanie nr 40 – Oddział Neurologiczny i Udarowy
Interne Kennung: Zadanie nr 40
Los: LOT-0041
Titel: Zadanie nr 41 – Oddział Neurologiczny i Udarowy
Interne Kennung: Zadanie nr 41
Los: LOT-0042
Titel: Zadanie nr 42 – Oddział Neurologiczny i Udarowy
Interne Kennung: Zadanie nr 42
Los: LOT-0043
Titel: Zadanie nr 43 – Oddział Internistyczno - geriatryczny
Interne Kennung: Zadanie nr 43
Los: LOT-0044
Titel: Zadanie nr 44 – Kliniczny Oddział Chirurgii ogólnej, Chirurgia Naczyniowa
Interne Kennung: Zadanie nr 44
Los: LOT-0045
Titel: Zadanie nr 45 – Kliniczny Oddział Chirurgii ogólnej, Chirurgia Naczyniowa
Interne Kennung: Zadanie nr 45
Los: LOT-0046
Titel: Zadanie nr 46 – Kliniczny Oddział Chirurgii ogólnej, Chirurgia Naczyniowa
Interne Kennung: Zadanie nr 46
Los: LOT-0047
Titel: Zadanie nr 47 – SOR
Interne Kennung: Zadanie nr 47
Los: LOT-0048
Titel: Zadanie nr 48 – SOR
Interne Kennung: Zadanie nr 48
Los: LOT-0049
Titel: Zadanie nr 49 – SOR
Interne Kennung: Zadanie nr 49
Los: LOT-0050
Titel: Zadanie nr 50 – Blok Operacyjny
Interne Kennung: Zadanie nr 50
Los: LOT-0051
Titel: Zadanie nr 51 – Blok Operacyjny
Interne Kennung: Zadanie nr 51
Los: LOT-0052
Titel: Zadanie nr 52 – OIT
Interne Kennung: Zadanie nr 52
Los: LOT-0053
Titel: Zadanie nr 53 – Pododdział Rehabilitacji Neurologicznej
Interne Kennung: Zadanie nr 53
Los: LOT-0054
Titel: Zadanie nr 54 – Pododdział Rehabilitacji Neurologicznej
Interne Kennung: Zadanie nr 54
Los: LOT-0055
Titel: Zadanie nr 55 – Pododdział Rehabilitacji Neurologicznej
Interne Kennung: Zadanie nr 55
Los: LOT-0056
Titel: Zadanie nr 56 – Pododdział Rehabilitacji Neurologicznej
Interne Kennung: Zadanie nr 56
Los: LOT-0057
Titel: Zadanie nr 57 – Bank Krwi
Interne Kennung: Zadanie nr 57
Los: LOT-0058
Titel: Zadanie nr 58 – Pracownia Endoskopii
Interne Kennung: Zadanie nr 58
Los: LOT-0059
Titel: Zadanie nr 59 – Pracownia Endoskopii
Interne Kennung: Zadanie nr 59
Los: LOT-0060
Titel: Zadanie nr 60 – Pracownia Endoskopii
Interne Kennung: Zadanie nr 60