2. Verfahren
Verfahren
Titel: Audio visuele middelen
Beschreibung: Aanbestedende dienst wenst één (1) Inschrijver te selecteren en contracteren voor de dienstverlening van bouwbegeleiding op het gebied van bouwkunde, werktuigbouw en elektrotechniek m.b.t. • fase 1, gebouw B • fase 2, gebouw C De dienstverlening bestaat specifiek uit: 1. Bouwbegeleiding tijdens initiatief fase a. Idee ontwikkeling b. Programma van eisen 2. Bouwbegeleiding tijdens ontwerp fase a. Ontwikkelen ontwerp documentatie/ bouwbestek b. Architecten selectie/ architectuur c. Uitvoeren aanbesteding bouwproject/ aannemer selectie 3. Bouwbegeleiding tijdens realisatie fase a. Directievoering b. Kwaliteitsbewaking c. Budgetbewaking d. Maatregelen bij incidenten e. Begeleiden van, en toezien op de werkzaamheden 4. Bouwbegeleiding tijdens gebruik fase 5. Communicatieverzorging tussen uitvoerders en opdrachtgever 6. Voeren bespreking met uitvoerder en opdrachtgever 7. Vastleggen relevante administratie 8. Rapportages 9. Nazorg euro 230.000
Interne Kennung: 1295 AV middelen
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: geen bijzonderheden
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Bouwkundige adviesdiensten
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 71500000 Dienstleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Aanbestedende dienst wenst één (1) Inschrijver te selecteren en contracteren voor de dienstverlening van bouwbegeleiding op het gebied van bouwkunde, werktuigbouw en elektrotechniek m.b.t. • fase 1, gebouw B • fase 2, gebouw C De dienstverlening bestaat specifiek uit: 1. Bouwbegeleiding tijdens initiatief fase a. Idee ontwikkeling b. Programma van eisen 2. Bouwbegeleiding tijdens ontwerp fase a. Ontwikkelen ontwerp documentatie/ bouwbestek b. Architecten selectie/ architectuur c. Uitvoeren aanbesteding bouwproject/ aannemer selectie 3. Bouwbegeleiding tijdens realisatie fase a. Directievoering b. Kwaliteitsbewaking c. Budgetbewaking d. Maatregelen bij incidenten e. Begeleiden van, en toezien op de werkzaamheden 4. Bouwbegeleiding tijdens gebruik fase 5. Communicatieverzorging tussen uitvoerders en opdrachtgever 6. Voeren bespreking met uitvoerder en opdrachtgever 7. Vastleggen relevante administratie 8. Rapportages 9. Nazorg