2. Verfahren
Verfahren
Titel: UPOL/PřF – laboratorní spotřební materiál a chemikálie
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky laboratorního spotřebního materiálu a chemikálií pro Přírodovědeckou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci nezbytného pro naplňování klíčových aktivit projektu „PHOTOMACHINES“ dle aktuálních potřeb na základě jednotlivých výzev k dodávce a splnění dalších s tím souvisejících závazků, a to po dobu 12 měsíců od nabytí účinnosti příslušné smlouvy. Podrobně je předmět této veřejné zakázky vymezen technickými a obchodními podmínkami, které jsou nedílnou přílohou zadávací dokumentace. Předmět plnění veřejné zakázky je v souladu s § 35 Zákona rozdělen na dvě samostatné části, přičemž Dodavatel může podat svou nabídku na kteroukoliv z částí veřejné zakázky, může podat svou nabídku i na všechny části veřejné zakázky.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 19520000 Kunststoffprodukte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18424300 Einweghandschuhe, 33192500 Reagenzgläser, 33141310 Spritzen, 33790000 Glaswaren für Laboratorien, hygienische oder medizinische Bedarfsartikel aus Glas, 38437000 Laborpipetten und Zubehör, 15994200 Filterpapier, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 24315000 Diverse anorganische Chemikalien, 44832000 Lösungsmittel, 24327000 Diverse organische chemische Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Laboratorní spotřební materiál
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky laboratorního spotřebního materiálu pro Přírodovědeckou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci nezbytného pro naplňování klíčových aktivit projektu „PHOTOMACHINES“ dle aktuálních potřeb na základě jednotlivých výzev k dodávce a splnění dalších s tím souvisejících závazků, a to po dobu 12 měsíců od nabytí účinnosti příslušné smlouvy. Podrobně je předmět této veřejné zakázky vymezen technickými a obchodními podmínkami, které jsou nedílnou přílohou zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Laboratorní spotřební materiál
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33790000 Glaswaren für Laboratorien, hygienische oder medizinische Bedarfsartikel aus Glas, 33192500 Reagenzgläser, 33141310 Spritzen, 18424300 Einweghandschuhe, 38437000 Laborpipetten und Zubehör, 15994200 Filterpapier, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0002
Titel: Chemikálie
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky chemikálií pro Přírodovědeckou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci nezbytného pro naplňování klíčových aktivit projektu „PHOTOMACHINES“ dle aktuálních potřeb na základě jednotlivých výzev k dodávce a splnění dalších s tím souvisejících závazků, a to po dobu 12 měsíců od nabytí účinnosti příslušné smlouvy. Podrobně je předmět této veřejné zakázky vymezen technickými a obchodními podmínkami, které jsou nedílnou přílohou zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Chemikálie
Haupteinstufung (cpv): 24315000 Diverse anorganische Chemikalien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44832000 Lösungsmittel, 24327000 Diverse organische chemische Erzeugnisse