2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup: 1/oprzyrządowania do generatorów wraz z dzierżawą trzech generatorów 2/materiałów zużywalnych wraz z dzierżawą zestawu do biopsji próżniowej piersi. PN-135/25/MSZ
Beschreibung: Zakup: 1/oprzyrządowania do generatorów wraz z dzierżawą trzech generatorów 2/materiałów zużywalnych wraz z dzierżawą zestawu do biopsji próżniowej piersi. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.1 i 2.2 do SWZ.
Interne Kennung: PN-135/25/MSZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33141410 Drahtschneider und Operationsmesser, 33141323 Biopsienadeln
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Oprzyrządowanie do generatorów wraz z dzierżawą trzech generatorów przez okres 36 miesięcy.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup oprzyrządowania do generatorów wraz z dzierżawą trzech generatorów przez okres 36 miesięcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: Część 1 - Oprzyrządowanie do generatorów wraz z dzierżawą trzech generatorów przez okres 36 miesięcy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33141410 Drahtschneider und Operationsmesser
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Materiały zużywalne wraz z dzierżawą zestawu do biopsji próżniowej piersi pod usg przez okres 12 miesięcy.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup materiałów zużywalnych wraz z dzierżawą zestawu do biopsji próżniowej piersi pod usg przez okres 12 miesięcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.2 do SWZ.
Interne Kennung: Część 2 - Materiały zużywalne wraz z dzierżawą zestawu do biopsji próżniowej piersi pod usg przez okres 12 miesięcy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141323 Biopsienadeln, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte