750255-2025 - Ergebnis
Tschechien – Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel – Dodávka nábytku na LD Libuše
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka nábytku na LD Libuše
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou dodávky spočívající v dodávce, montáži a instalaci nábytku a souvisejícího vybavení pro léčebný dům blíže specifikovaného v soupisu položek. Veřejná zakázka je rozdělena na následující dvě části: Část 1: Ordinace Předmětem této části je dodávka, montáž a instalace kancelářského nábytku, skříní, umyvadlové stěny a dalšího dle technické specifikace a soupisu položek. Část 2: Pokoje Předmětem této části je dodávka, montáž a instalace pokojového nábytku, lednic a dalšího dle technické specifikace a soupisu položek.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31520000 Leuchten und Beleuchtungszubehör, 39515000 Gardinen, Vorhänge, Schabracken und Textiljalousien
5. Los
LosLOT-0001
TitelČást 1: Ordinace
BeschreibungČást 1: Ordinace Předmětem této části je dodávka, montáž a instalace kancelářského nábytku, skříní, umyvadlové stěny a dalšího dle technické specifikace a soupisu položek.
Interne KennungČást 1: Ordinace
LosLOT-0002
TitelČást 2: Pokoje
BeschreibungČást 2: Pokoje Předmětem této části je dodávka, montáž a instalace pokojového nábytku, lednic a dalšího dle technické specifikace a soupisu položek.
Interne KennungČást 2: Pokoje