2. Verfahren
Verfahren
Titel: 26386| Nieuwe huisvesting Domeinen Roerende Zaken (DRZ) te Dronten
Beschreibung: Domeinen Roerende Zaken (DRZ) maakt onder andere gebruik van een kavel van Defensie te Soesterberg. De gebruiksovereenkomst in Soesterberg loopt af. De keuze voor de nieuwe huisvesting is de Rijkskavel te Dronten naast bedrijventerrein de Poort van Dronten. Dit betreft een ontwikkeling van een terreinoppervlakte van ca. 13 ha en een bebouwd oppervlak van ca. 7100 m2 BVO. Het ontwerpen en realiseren van - Kantoren ca. 740 m2 BVO - Binnenopslag ca. 6.220 m2 BVO Voor auto’s/ vaartuigen/ 2-en 3 wielers - Techniekruimte ca. 110 m2 BVO - Buitenopslag, verhard incl. wegen ca. 75.000 m2 BVO - Entreegebied, buiten ca. 7.700 m2 BVO - Perifere zone ca. 26.800 m2 BVO schil water en groen en beveiliging - Gasleidingzone inrichten, ca. 13.000 m2 BVO Disciplines: Architectuur ontwerp, stedenbouw, installatieadvies, landschapsarchitectuur, Constructie, E&W-techniek, beveiligingstechniek, data, bouwkunde, bouwfysica, duurzaamheidsadvies, bouwfysica, brandveiligheid, energie expertise, veiligheid en gezondheid, bouwkosten, realisatie werk.
Interne Kennung: 26386
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Nieuwe huisvesting Domeinen Roerende Zaken (DRZ) te Dronten
Interne Kennung: 1