75034-2025 - Wettbewerb
Polen – Niederflurbusse – Zakup 6 szt. autobusów elektrycznych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup 6 szt. autobusów elektrycznych
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa 6 sztuk nowych jednoczłonowych miejskich autobusów o napędzie elektrycznym. 2. Miejscem realizacji przedmiotu zamówienia jest siedziba Zamawiającego. 3. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 2 do SWZ, stanowiącym integralną jej część.
Interne Kennung1.PN.2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121400 Niederflurbusse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr, 34144910 Elektrobusse
5. Los
LosLOT-0001