2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie i wsparcie techniczne oraz świadczenie usług telekomunikacyjnych i transmisji danych dla Systemu ZL2020
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie w 2026 r. usług utrzymania i wsparcia technicznego oraz świadczenie usług telekomunikacyjnych i transmisji danych dla Systemu ZL2020. Szczegółowy opis znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 8/KGOHP/2025/ZL
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64210000 Fernsprech- und Datenübertragungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72310000 Datenverarbeitung, 72320000 Datenbankdienste, 64210000 Fernsprech- und Datenübertragungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie w 2026 r. usług utrzymania i wsparcia technicznego oraz świadczenie usług telekomunikacyjnych i transmisji danych dla Systemu ZL2020. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ.