2. Verfahren
Verfahren
Titel: sukcesywne dostawy artykułów spożywczych dla Centrum Reumatologii Sp. z o.o. tj. produkty sypkie – zamówienie 2.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów spożywczych do Zamawiającego w asortymencie i ilościach określonych w dołączonym katalogu - załącznik nr 1
Interne Kennung: 3/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: W związku z potrzebą zabezpieczenia prawidłowego wyżywienia leczonych pacjentów obowiązkiem Zamawiającego, a ich zdrowie dobrem wyższym, zatem aby zapobiec sytuacji w której Zamawiający nie będzie mógł się wywiązać ze swoich zobowiązań należycie, zamówienie na dostawy produktów sypkich zostanie podzielone na 2 części. Dostawa produktów sypkich obejmować będzie okres 12 miesięcznych dostaw, które zostaną objęte postępowaniem w trybie przetargu nieograniczonego lecz zachowanie terminów dla niego wskazanych skutkowałoby wystąpieniem okresów, kiedy to Zamawiający nie będzie miał podpisanej umowy na dostawy produktów spożywczych co jest równoznaczne z brakiem zabezpieczenia leczonych pacjentów z tego też powodu Zamawiający zastosuje procedurę skróconą.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ustroń – produkty sypkie
Interne Kennung: 1/3/PN/2025
Los: LOT-0002
Titel: Górki – produkty sypkie
Interne Kennung: 2/3/PN/2025