See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa ochrony osób i mienia wraz z obsługą użytkową systemów ochrony technicznej w Kompleksie Urbanistycznym Wymiaru Sprawiedliwości
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi ochrony osób i mienia wraz z obsługą użytkową systemów ochrony technicznej w Kompleksie Urbanistycznym Wymiaru Sprawiedliwości. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik Nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 696143-2025
Interne Kennung: KPP I.2611.12.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa ochrony osób i mienia wraz z obsługą użytkową systemów ochrony technicznej w Kompleksie Urbanistycznym Wymiaru Sprawiedliwości.
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi ochrony osób i mienia wraz z obsługą użytkową systemów ochrony technicznej w Kompleksie Urbanistycznym Wymiaru Sprawiedliwości. 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik Nr 1 do SWZ.