2. Verfahren
Verfahren
Titel: „SEZ - Aktualizace Studie proveditelnosti a zpracování projektové dokumentace sanace – lokalita GUDRONY, areál spol. ORLEN Unipetrol a.s. Kralupy nad Vltavou"
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je provedení činností dle projektové dokumentace s názvem „PODKLADY PRO VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ K VZ OVĚŘENÍ MOŽNOSTÍ SANACE A ZPRACOVÁNÍ PROJEKTU SANAČNÍCH PRACÍ NA LOKALITĚ GUDRONY V PRŮMYSLOVÉM AREÁLU V KRALUPECH NAD VLTAVOU, SPOLEČNOSTI ORLEN UNIPETROL, A.S.“, zpracované v říjnu 2023 společností VODNÍ ZDROJE, a.s., která je přílohou č. 3 ZD. Předmětem plnění veřejné zakázky je ověření možností sanace (řada technických činností vedoucích k aktualizaci studie proveditelnosti z roku 2010) a následné zpracování projektu sanačních prací pro lokalitu GUDRONY nacházející se v průmyslovém areálu v Kralupech nad Vltavou. Předmět plnění a postup prací je blíže specifikován v podkladech zpracovaných společností VODNÍ ZDROJE, a.s., viz příloha č. 3 ZD. Cílem prací je ověřit, zda varianta sanace č. 2, která byla doporučena a schválena k následnému rozpracování (viz závěry SP 2010) a která spočívá v celkovém odstranění hlavního ohniska gudronů (odtěžení hlavního ohniska, odvoz k neutralizaci a přepracování na palivo pro cementárny a odvoz materiálů z okrajových oblastí ke stabilizaci a k následnému uložení na skládce), je i nadále realizovatelná. V rámci navržených prací by tak měla být mj. identifikována koncová zařízení pro likvidaci odpadů, provedeny průzkumné práce a zpracována aktualizace studie proveditelnosti z roku 2010.
Interne Kennung: MF-18221/2024/4501
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90715000 Untersuchung von Verschmutzungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90700000 Dienstleistungen im Umweltschutz, 90710000 Umweltmanagement, 90740000 Schadstoffrückverfolgung und -überwachung und Sanierung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazené změny jsou uvedeny v závazném návrhu smlouvy, který je nedílnou součástí zadávací dokumentace. Zadavatel si mj. vyhrazuje změnu závazku (dle § 100 ZZVZ) spočívající v rozsahu realizovaných služeb (předmětu a doby plnění), která je vymezená v článku 3.7 smlouvy (v projektové dokumentaci se jedná o kapitoly č. 3.1.2 a 3.1.3, v rozpočtu prací se jedná o list „GUD-6 Vyhrazená změna závazku“).