2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy w Mieście Łaziska Górne na 2026 rok
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy w Mieście Łaziska Górne w terminie od dnia 1.01.2026r. do dnia 31.12.2026r. Przedmiot zamówienia obejmuje: odbiór i zagospodarowanie wytwarzanych na terenie Miasta Łaziska Górne odpadów komunalnych bezpośrednio z nieruchomości zamieszkałych oraz zbieranie w punkcie selektywnego zbierania odpadów komunalnych (PSZOK) i zagospodarowanie zebranych odpadów; Zorganizowanie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych; Przekazywanie odebranych od właścicieli nieruchomości odpadów komunalnych do instalacji, zgodnie z ustawą o odpadach.Realizacja usługi odbioru odpadów musi odbywać się zgodnie z harmonogramem odbioru.Szacunkowa łączna masa odpadów komunalnych, którą Zamawiający przewiduje do odebrania, zebrania i zagospodarowania od właścicieli nieruchomości wynosi w okresie realizacji usługi 9 514,7 Mg.
Interne Kennung: ZP.271.24.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001