2. Verfahren
Verfahren
Titel: Oblastní muzeum v Chomutově – Rekonstrukce objektu Školní 3587 v Chomutově na muzejní depozitář - PD
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je provedení projektových prací (dále „PD“), inženýrské činnosti (dále „IČ“), výkonu dozoru projektanta (dále „DP“) a součinnosti při výběru zhotovitele stavby za účelem realizace stavebního díla.
Interne Kennung: KUUK/110874/2024/INV/VZ-INV/0150
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001