2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy sprzętu do hodowli zwierząt: systemy hodowlane typu IVC oraz germ free w podziale na 2 zadania KPO28
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są: Dostawy sprzętu do hodowli zwierząt: systemy hodowlane typu IVC oraz germ free w podziale na 2 zadania („Zadania”): 1. Zadanie 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa systemów hodowli myszy opartych na klatkach indywidualnie wentylowanych wraz z wyposażeniem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1A do SWZ („OPZ dla Zadania 1”). Istotne postanowienia umowy stanowią załącznik nr 2 do SWZ („IPU”). 2. Zadanie 2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa systemów hodowli myszy wolnych od mikroorganizmów wraz z wyposażeniem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1A do SWZ („OPZ dla Zadania 2”). Istotne postanowienia umowy stanowią załącznik nr 2 do SWZ („IPU”).
Interne Kennung: ADZ.261.39.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Ofertę w zakresie wybranego Zadania wraz oświadczeniami, o których mowa w Rozdziale VI SWZ, składa się pod rygorem nieważności w formie elektronicznej, za pośrednictwem Platformy. 2. W przypadku braku możliwości otworzenia oferty, z przyczyn technicznych nie leżących po stronie Zamawiającego, spowodowanych przesłaniem pliku np. uszkodzonego, oferta zostanie odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 6 ustawy. Wykonawca ponosi odpowiedzialność za przesłanie pliku technicznie sprawnego (nieuszkodzonego). 3. Do oferty, którą stanowi wypełniony w wymaganym dla danej części przedmiotu zamówienia zakresie Formularz oferty (załącznik nr 3A / 3B do SWZ) należy załączyć: 3.1. oświadczenie/a, o których mowa w Rozdziale VI SWZ, 3.2. oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, z którego wynika, które roboty budowlane, dostawy lub usługi wykonają poszczególni wykonawcy, o którym mowa w Rozdziale V SWZ (jeżeli dotyczy), 3.3. przedmiotowe środki dowodowe, o których mowa w SWZ. 3.4. uzasadnienie zastrzeżenia tajemnicy przedsiębiorstwa, jeżeli wykonawca zastrzegł w ofercie informacje jako tajemnicę przedsiębiorstwa, 3.5. dokumenty potwierdzające wniesienie wadium, o ile było wymagane, 3.6. dokumenty potwierdzające umocowanie do reprezentowania wykonawcy na zasadach określonych w Rozdziale VI pkt 8 SWZ. 4. W przedmiotowym postępowaniu Zamawiający przewiduje, że najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 5. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z udziału w postępowaniu na podstawie art. 108 ust. 1 ustawy, art. 109 ust. 1 pkt 6, 8 i 10 ustawy oraz na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego oraz na podstawie art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie. 6. Wykaz oświadczeń i dokumentów, jakie mają złożyć wykonawcy w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu oraz niepodlegania wykluczeniu z udziału w postępowaniu zawarte są w rozdziale VII SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39180000 Labormöbel, 42522000 Nicht für den Hausgebrauch bestimmte Ventilatoren, 42990000 Diverse Maschinen und Geräte für besondere Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1: Dostawa systemów hodowli myszy opartych na klatkach indywidualnie wentylowanych wraz z wyposażeniem
Beschreibung: Dostawa systemów hodowli myszy opartych na klatkach indywidualnie wentylowanych wraz z wyposażeniem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1A do SWZ („OPZ dla Zadania 1”). Istotne postanowienia umowy stanowią załącznik nr 2 do SWZ („IPU”).
Interne Kennung: ADZ.261.39.2025 - Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2: Dostawa systemów hodowli myszy wolnych od mikroorganizmów wraz z wyposażeniem
Beschreibung: Dostawa systemów hodowli myszy wolnych od mikroorganizmów wraz z wyposażeniem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1B do SWZ („OPZ dla Zadania 2”). Istotne postanowienia umowy stanowią załącznik nr 2 do SWZ („IPU”).
Interne Kennung: ADZ.261.39.2025 - Zadanie 2