750619-2025 - Wettbewerb
Polen – Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser) – „Dostawa urządzenia do nieinwazyjnego wglądu w strukturę skóry - niezbędnego dla przedsięwzięcia pt. Inwestycje Collegium Medicum Uniwersytetu Rzeszowskiego do celów kształcenia przedklinicznego i klinicznego”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Dostawa urządzenia do nieinwazyjnego wglądu w strukturę skóry - niezbędnego dla przedsięwzięcia pt. Inwestycje Collegium Medicum Uniwersytetu Rzeszowskiego do celów kształcenia przedklinicznego i klinicznego”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzenia do nieinwazyjnego wglądu w strukturę skóry niezbędnego dla przedsięwzięcia pt. „Inwestycje Collegium Medicum Uniwersytetu Rzeszowskiego do celów kształcenia przedklinicznego i klinicznego” w ramach projektu nr 6: Modernizacja i doposażenie budynków dydaktycznych G4 i G5 w obszarze bazy dydaktycznej wykorzystywanej do edukacji przedklinicznej Przedmiot zamówienia nie został podzielony na części. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Powody niedokonania podziału zamówienia na części: Przedmiot zamówienia stanowi funkcjonalną całość, podział zamówienia na części jest w zasadzie niemożliwy i groziłby nadmiernymi trudnościami technicznymi oraz nadmiernymi kosztami wykonania zamówienia, ponadto brak podziału jest uzasadniony względami organizacyjnymi, ewentualny podział zamówienia mógłby poważnie zagrozić właściwemu wykonaniu zamówienia, a potrzeba skoordynowania działań różnych wykonawców realizujących poszczególne części zamówienia mogłaby zagrozić prawidłowej i terminowej realizacji zamówienia. Ponadto niedokonanie podziału na części nie narusza konkurencji poprzez ograniczenie możliwości ubiegania się o nie. 2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 3 do SWZ. 3. Zamówienie dofinansowane ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, Umowa nr KPOD.07.05-IP.10-0004/25/KPO/1784/2025/212, w ramach komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycji D2.1.1 „Inwestycje związane z modernizacją i doposażeniem obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne”. Zamówienie realizowane w ramach projektu nr 6: Modernizacja i doposażenie budynków dydaktycznych G4 i G5 w obszarze bazy dydaktycznej wykorzystywanej do edukacji przedklinicznej. 4. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy PZP. 5. Zgodnie z art. 257 p.z.p. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 6. Zamawiający nie wymaga złożenia wadium. 7. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 8. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.U. UE L 119 z 4.5.2016, str. 1), dalej „RODO”, informuję, że: — administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Uniwersytet Rzeszowski; 35-959 Rzeszów, al. Rejtana 16c, POLSKA, reprezentowany przez rektora, tel. +48 178721000, — inspektorem ochrony danych w Uniwersytecie Rzeszowskim e-mail: iod@ur.edu.pl , tel. +48 178723439, — Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z niniejszym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonym w trybie przetarg nieograniczony. Pozostałe szczegółowe informacje dotyczące administrowania danych osobowych (RODO) dostępne są w SWZ.
Interne KennungDZP.UR.261.403.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa urządzenia do nieinwazyjnego wglądu w strukturę skóry niezbędnego dla przedsięwzięcia pt. „Inwestycje Collegium Medicum Uniwersytetu Rzeszowskiego do celów kształcenia przedklinicznego i klinicznego” w ramach projektu nr 6: Modernizacja i doposażenie budynków dydaktycznych G4 i G5 w obszarze bazy dydaktycznej wykorzystywanej do edukacji przedklinicznej Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 3 do SWZ. 1) Zaproponowany asortyment/ urządzenie/a muszą być nowe, nieużywane, wolne od wad, a ich parametry techniczno-funkcjonalne nie niższe niż przedstawione w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 2) Zaproponowane oprogramowanie musi być, wolne od wad, a jego parametry techniczno -funkcjonalne nie niższe niż przedstawione w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ. W przypadku dostarczenie oprogramowania zapisanego na nośnikach, każdy z takich nośników musi być fizycznie nowy, posiadać kod aktywacyjny wraz z instrukcją aktywacyjną (oryginalnie zapakowany, zabezpieczony taśmą, nieposiadający śladów otwierania i użytkowania). 3) Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych. Wszędzie, gdzie Zamawiający opisuje przedmiot zamówienia poprzez wskazanie znaków towarowych, patentów lub odniesienie do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, pochodzenia, specyfikacji technicznych i/lub systemów referencji technicznych, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. Szczegółowe informacje w dokumentach zamówienia.