2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ontwikkeling Huis ter Heide-West
Beschreibung: De gemeente Zeist nodigt u als ontwikkelaar en/of bouw-ontwikkelcombinatie van harte uit om u aan te melden en mee te dingen naar de ontwikkelopgave Huis ter Heide-West. Op de locatie Huis ter Heide-West (ook: Huis aan de Bosrand) wil de gemeente minimaal 75 en maximaal 82 woningen laten realiseren als onderdeel van een natuurinclusieve woonbuurt in een hoogwaardige, bosachtige omgeving. Met deze tender beoogt de gemeente een aantoonbaar geschikte wederpartij te selecteren om een koop- ontwikkel- en realisatieovereenkomst (verder ook: overeenkomst) mee aan te gaan. Deze overeenkomst is gericht op de verkoop van de grond en het daarmee laten realiseren van een ontwikkeling die volledig en onvoorwaardelijk aan de voor het plangebied vigerende eisen voldoet en maximaal tegemoet komt aan de ambities van de gemeente. Voor verdere informatie omtrent de ontwikkelopgave wordt verwezen naar de selectieleidraad en bijlagen. De gemeente wil in Huis ter Heide-West minimaal 75 en maximaal 82 woningen laten realiseren als onderdeel van een natuurinclusieve woonbuurt in een hoogwaardige, bosachtige omgeving. Zie voor meer informatie de selectieleidraad inclusief bijlagen.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Op deze tender is Deel 2 van de Aanbestedingswet 2012 van toepassing, waarbij de ‘mededingingsprocedure met onderhandeling’ wordt doorlopen. Het Aanbestedingsreglement Werken 2016 is nadrukkelijk niet van toepassing.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45211300 Bau kompletter Wohnhäuser
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1