2. Verfahren
Verfahren
Titel: Lesmateriaal/schoolboeken 22111000-1
Beschreibung: Levering van lesmethoden (fysiek en digitaal), inclusief bijbehorende licenties, voor het onderwijs. ntb
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22111000 Schulbücher
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Levering van lesmethoden (fysiek en digitaal), inclusief bijbehorende licenties, voor het onderwijs.
Interne Kennung: 1