2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa gazów medycznych i technicznych wraz z dzierżawą butli do zakładów leczniczych UCKWUM
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa gazów medycznych i technicznych wraz z dzierżawą butli do zakładów leczniczych UCKWUM w podziale na Części Część 1 – ARGON Medyczny 5.0 200/300 bar Część 2 – ARGON Techniczny 5.0 200 bar 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią odpowiednio Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy część 1 i 2.
Vorherige Bekanntmachung: 565733-2025
Interne Kennung: DZPUCK.262.156.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24111100 Argon
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1 Dostawa gazów medycznych i technicznych wraz z dzierżawą butli do zakładów leczniczych UCKWUM
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa gazów medycznych i technicznych wraz z dzierżawą butli do zakładów leczniczych UCKWUM. Część 1 – ARGON Medyczny 5.0 200/300 bar
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: część 2 Dostawa gazów medycznych i technicznych wraz z dzierżawą butli do zakładów leczniczych UCKWUM
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa gazów medycznych i technicznych wraz z dzierżawą butli do zakładów leczniczych UCKWUM. Część 2 – ARGON Techniczny 5.0 200 bar
Interne Kennung: 2