See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zhotovení a rozvoz stravy pro uživatele terénní pečovatelské služby v letech 2026 a 2027
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je uzavření smluv s jedním či dvěma dodavateli na zajištění stravy, tedy její výrobu a dodávku, pro uživatele pečovatelských služeb Centra sociálních služeb Jih, p.o. v letech 2026 a 2027. Výroba stravy bude odpovídat věku uživatelů, zásadám racionální výživy a potřebám dietního stravování, a to minimálně ve variantách racionální, diabetická a šetřící. Následný rozvoz stravy bude probíhat na území městského obvodu Ostrava-Jih za přítomnosti pečovatelek, které zajišťují předání obědů uživatelům služby. Veřejná zakázka je rozdělena na 2 samostatné části, přičemž zájemce o veřejnou zakázku může svou nabídku podat do jedné nebo do obou částí veřejné zakázky dle svého zájmu a schopností veřejnou zakázku plnit.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55322000 Kochen von Mahlzeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55521200 Auslieferung von Mahlzeiten, 85312200 Lebensmittel-Hauslieferungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 - Výroba stravy
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je uzavření smlouvy na výrobu stravy v rozsahu oběda pro max. 100 uživatelů pečovatelských služeb Centra sociálních služeb Jih, p.o. v letech 2026 a 2027. Vybraný dodavatel zajistí přípravu stravy tak, aby bylo umožněno poskytovateli dopravy zahájit rozvoz stravy od 08:30 hod. každého pracovní dne a každou sobotu, a to v jídlonosičích zadavatele. Výroba stravy musí odpovídat věku uživatelů, zásadám racionální výživy a potřebám dietního stravování, a to minimálně ve variantách racionální, diabetická a šetřící. Na základě vyhlášky č. 505/2006 Sb., kterou se provádějí některá ustanovení zákona o sociálních službách je stanovena maximální výše úhrady 120 Kč za oběd, včetně provozních nákladů souvisejících s přípravou stravy a DPH.
Interne Kennung: 1.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nové služby mohou být zadány vybranému dodavateli v návaznosti na vyhrazenou změnu plnění odpovídající hodnotě inflační doložky dle čl. V bodu 6. závazného návrhu smlouvy o zabezpečení stravování.
Los: LOT-0002
Titel: Část 2 - Rozvoz stravy
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je uzavření smlouvy na rozvoz stravy pro uživatele pečovatelských služeb Centra sociálních služeb Jih, p.o. v letech 2026 a 2027. Rozvoz hotové stravy v jídlonosičích bude probíhat za aktivní účasti pečovatelek v rámci zadavatelem poskytované pečovatelské služby. Doprava bude zajišťována nejméně dvěma a maximálně čtyřmi vozidly, jež budou vyhovovat účelu, tedy rozvozu jídlonosičů v předpokládaném počtu 70 kusů a maximálně 100 kusů. Rozvoz jídlonosičů je časově omezen, konkrétně od 08:30 do 13:00 hod. každého pracovní dne a sobot.
Interne Kennung: 2.
Haupteinstufung (cpv): 55521200 Auslieferung von Mahlzeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85312200 Lebensmittel-Hauslieferungen
Beschreibung der Optionen: Nové služby mohou být zadány vybranému dodavateli v návaznosti na vyhrazenou změnu plnění odpovídající hodnotě inflační doložky dle čl. V bodu 5. závazného návrhu smlouvy o zabezpečení rozvozu stravy.