See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ŚWIADCZENIE USŁUGI TRANSPORTU ODPADÓW O KODZIE 19 12 12
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi transportu odpadów o kodzie 19 12 12 – inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11, wytwarzanych w Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Długoszynie k/ Sulęcina w roku 2025 do siedziby Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Sp. z o. o. z siedzibą: ul. Logistyczna 22, 70-608 Szczecin. 2. Klasyfikacja wg Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): a) główny kod: 90.51.20.00 - usługi transportu odpadów. 3. Szacunkowa ilość odpadów do przetransportowania wynosi 7600 Mg, czyli ok. 447 kursów transportu odpadów.
Vorherige Bekanntmachung: 675176-2024
Interne Kennung: CZG-12/ODPADY/2024/12
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001