2. Verfahren
Verfahren
Titel: Diáře, kalendáře a samolepky OPŽP/OPST na rok 2026
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je zajištění grafického zpracování, grafické korektury, předtiskové přípravy, tisku a dodávky diářů a kalendářů na rok 2026 pro potřeby Operačního programu Životní prostředí a Operačního programu Spravedlivá transformace, a to včetně dopravy do dvou míst plnění (blíže viz kapitola 7 této Výzvy). Dále se jedná o samostatný tisk a dodání samolepek s vlastním designem těchto dvou programů (design bude dodán Zadavatelem).
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79800000 Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ZN/MZP/2025/140/326