2. Verfahren
Verfahren
Titel: Microsoft licenties voor GGD en Veiligheidsregio Groningen p/a gemeente Groningen
Beschreibung: GGD Groningen en Veiligheidsregio Groningen willen beiden een eigen Raamovereenkomst met een Microsoft Licensing Partner voor de aanschaf van Microsoft Licenties. Hierbij worden de VNG voorwaarden van de GT Microsoft framework mantelovereenkomst toegepast. zie aanbestedingsstukken.
Interne Kennung: 2024-124
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: zie aanbestedingsstukken
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: zie aanbestedingsstukken zie aanbestedingsstukken
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Na een initiële looptijd van vier jaar kunnen de raamovereenkomsten optioneel tweemaal met 12 maanden worden verlengd. Zie ook de aanbestedingsstukken.