See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa energii elektrycznej w ramach usługi kompleksowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej wraz z usługą dystrybucji o łącznym szacowanym wolumenie 14 250,00 MWh do 17 Punktów Poboru Energii (dalej jako „PPE”) dla potrzeb obiektów należących do Miejskich Wodociągów i Kanalizacji w Bydgoszczy spółki z o.o. na zasadach określonych w Ustawie z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne oraz w wydanych na jej podstawie aktach wykonawczych. Wskazana wielkość energii elektrycznej ma charakter orientacyjny oparty na danych o zużyciu energii elektrycznej w poprzednich latach.
Interne Kennung: ZP-012/D/RZ/2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09310000 Elektrizität, 65310000 Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001