See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa nawozów mineralnych do Zakładu Doświadczalnego IHAR- PIB w Boninie
Beschreibung: I: Nawozy azotowe saletrzane: - Saletra amonowa 33,5% N zawierająca azot całkowity w formie amonowej N-NH – 16,7% i azotanowej N – NO – 16,8%), gruba granula (95% produktu ma granule o średnicy od 2 do 5 mm) 192 tony w opakowaniach typu big-bag (sto dziewięćdziesiąt dwie tony = osiem transportów II: Nawozy azotowe mocznikowe: 1/ Mocznik granulowany z inhibitorem zawierający 46% N, gruba granula (90% produktu ma granule o średnicy od 2 do 4 mm) – 216 ton w opakowaniach typu big-bag (dwieście szesnaście ton = dziewięć transportów cało-samochodowych). 2/ Mocznik granulowany bez inhibitorem zawierający 46% N, – 72 tony w opakowaniach typu big-bag (siedemdziesiąt dwie tony = trzy transporty cało-samochodowe). III: Nawozy wieloskładnikowe: 1/ Siarczan amonu krystaliczny zawierający azot amonowy (N - 20,8%) oraz siarkę (S - 24%) – 48 ton w opakowaniach typu big-bag (czterdzieści osiem ton = dwa transporty cało-samochodowe). 2/ Siarczan magnezu EPSO TOP zawierający 16% MgO oraz 32% SO3 – 48 ton w opakowaniach 25 kg paletowany (dwadzieścia cztery tony = dwa transporty cało-samochodowe). 3/ Fosforan amonu zawierający 18% N oraz 46% P2O5 – 24 tony w opakowaniach typu big-bag (dwadzieścia cztery tony = jeden transport cało-samochodowy). IV: Nawozy wapniowe: Wapno nawozowe typu: Węglan wapnia i węglan magnezu. Mielenie, odsiewanie skał wapniowo-magnezowych (CaO+MgO % - minimum 45 w tym MgO % 16). Zawartość wody, %, najwyżej 10; odsiew na sicie o wymiarze boku oczek kwadratowych: 2 mm, %, najwyżej 10; przesiew przez sito o wymiarze boku oczek kwadratowych: 0,5 mm, %, co najmniej 50. 300 ton
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24440000 Diverse Düngemittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24400000 Düngemittel und Stickstoffverbindungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Nawozy azotowe saletrzane
Beschreibung: Saletra amonowa 33,5% N zawierająca azot całkowity w formie amonowej N-NH – 16,7% i azotanowej N – NO – 16,8%), gruba granula (95% produktu ma granule o średnicy od 2 do 5 mm) 192 tony w opakowaniach typu big-bag (sto dziewięćdziesiąt dwie tony = osiem transportów
Menge: 192 Tonnen
Los: LOT-0002
Titel: Nawozy azotowe mocznikowe
Beschreibung: 1/ Mocznik granulowany z inhibitorem zawierający 46% N, gruba granula (90% produktu ma granule o średnicy od 2 do 4 mm) – 216 ton w opakowaniach typu big-bag (dwieście szesnaście ton = dziewięć transportów cało-samochodowych). 2/ Mocznik granulowany bez inhibitorem zawierający 46% N, – 72 tony w opakowaniach typu big-bag (siedemdziesiąt dwie tony = trzy transporty cało-samochodowe).
Los: LOT-0003
Titel: Nawozy wieloskładnikowe
Beschreibung: 1/ Siarczan amonu krystaliczny zawierający azot amonowy (N - 20,8%) oraz siarkę (S - 24%) – 48 ton w opakowaniach typu big-bag (czterdzieści osiem ton = dwa transporty cało-samochodowe). 2/ Siarczan magnezu EPSO TOP zawierający 16% MgO oraz 32% SO3 – 48 ton w opakowaniach 25 kg paletowany (dwadzieścia cztery tony = dwa transporty cało-samochodowe). 3/ Fosforan amonu zawierający 18% N oraz 46% P2O5 – 24 tony w opakowaniach typu big-bag (dwadzieścia cztery tony = jeden transport cało-samochodowy).
Los: LOT-0004
Titel: Nawozy wapniowe
Beschreibung: Wapno nawozowe typu: Węglan wapnia i węglan magnezu. Mielenie, odsiewanie skał wapniowo-magnezowych (CaO+MgO % - minimum 45 w tym MgO % 16). Zawartość wody, %, najwyżej 10; odsiew na sicie o wymiarze boku oczek kwadratowych: 2 mm, %, najwyżej 10; przesiew przez sito o wymiarze boku oczek kwadratowych: 0,5 mm, %, co najmniej 50.