See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de levering van operationele leasing voertuigen
Beschreibung: De opdracht wordt uitgesplitst in 3 percelen en wordt uitgevoerd voor volgende entiteiten: Ferm Thuiszorg VZW, Ferm Huishoudhulp CV, Ferm Kinderopvang VZW, Ferm VZW, Mantelzorgnetwerk VZW, Steunpunt Groene Zorg VZW, Samen Ferm FV; verder SamenFerm Het totale wagenpark van SamenFerm telt op dit ogenblik ongeveer 182 wagens Organisatie Aantal Ferm 36 FH 10 FK 16 FT 100 Groene Zorg 1 Mantelzorgnetwerk 1 Samen Ferm 14 Eindtotaal 178 Hiervan zijn ongeveer 169 wagens categorie 1; de overige zijn wagens categorie 2 – voor de omschrijving van de categorieën zie infra De wagens van categorie 1 kennen een volgend vervangingsritme: Organisatie 2024 2025 2026 2027 2028 2029 2030 nieuw Eindtotaal Ferm 17 4 1 9 2 1 34 FH 3 3 1 2 9 FK 9 3 2 1 15 FT 47 21 2 21 1 4 96 Groene Zorg 1 1 Mantelzorgnetwerk 1 1 Samen Ferm 1 8 1 1 1 1 13 Eindtotaal 1 84 33 7 35 1 2 6 169 De wagens van categorie 2 kennen een volgend vervangingsritme: Organisatie 2025 2026 2027 2028 2030 Eindtotaal Ferm 1 1 2 FH 1 1 FK 1 1 FT 3 1 4 Samen Ferm 1 1 Eindtotaal 3 1 1 3 1 9 Daarnaast behelst het wagenpark een busje voor personenvervoer en 1 mini camionette dat als voertuig voor het vervoeren van allerlei materiaal ingezet wordt. Alle eenheden zijn indicatief Voor alle percelen geldt het volgende: In de voorstellen en opgegeven prijzen dienen volgende verbintenissen gedetailleerd opgenomen te zijn : - Financiële leasing - Verzekering Burgerlijke aansprakelijkheid, rechtsbijstand, lichamelijke ongevallen, omnium, brand, diefstal, glasbreuk, enz. - Onderhoud en herstellingen - De vervanging van de slijtdelen (autolampen, ruitenwisserbladen, enz.) en het bijvullen van de diverse vloeistoffen - All season banden - Belastingen - Bijstand - pechverhelping - De wettelijk voorziene periodieke technische keuringen en – indien verplicht deze voorafgaand aan de ingebruikname van het voertuig - Mogelijkheid tot leveren van een aanloopwagen in afwachting van de levering van het bestelde voertuig De inschrijver dient bovendien bij zijn offerte volgende gegevens te verstrekken en dit voor volgende elementen : - Restwaarde van de voertuigen na verloop van het contract - De afschrijvingstabel - Opgave van de standaard onderhoud- en herstellingskosten - Managementfee + administratiekosten Looptijd operationele Leasing: 72 maanden
Interne Kennung: PPP0RE-176/5010/2025-001
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144700 Nutzfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Personenwagens Ferm categorie 1 en 2
Beschreibung: SamenFerm wenst een raamovereenkomst af te sluiten voor de operationele leasing van de volledige vloot van wagens binnen categorie 1 en 2. Gelet op de snel evoluerende context waarin bedrijfswagens aan medewerkers ter beschikking gesteld kunnen worden kiezen we voor dit perceel voor volledige elektrificatie van onze vloot van personenwagens. Gelet op de herkenbaarheid van de vloot kiezen we, op voorstel van de inschrijver, 1 specifiek type wagen per categorie die gedurende de looptijd van de raamovereenkomst afgenomen zal worden. Hierbij is het voorgestelde voertuig Categorie 2 van het zelfde merk als Categorie 1, maar van een “hogere klasse”. Wagens van Categorie 1 kunnen omschreven worden als kleine middenklasse (zoals omschreven binnen de website van de Vlaamse Overheid – TCO vergelijker) waarbij Categorie 2 dan de wagen van hetzelfde merk is, maar 1 klasse hoger, zijnde middenklasse. Gelet op de het feit dat de wagens privé ingezet moeten kunnen worden als gezinswagen, worden stadswagens en compacte klasse B wagens (opnieuw cfr de website van de Vlaamse Overheid – TCO vergelijke) uitgesloten. SamenFerm is op zoek naar een kandidaat die ons kan ontzorgen door te beschikken over een ruim netwerk waar onze medewerkers zich tot kunnen richten wat betreft onderhoud, reparaties. We wensen ook ondersteund te worden bij pech. Een deel van de wagens wordt na levering bestickerd met het logo – op de zijkanten van de wagen en op de achterruit. We rekenen op een administratief eenvoudige samenwerking en een gebruiksvriendelijke tool voor het aanvragen, aanmelden, beheren van de leasewagens. De concrete opdrachten worden geregeld volgens de bepalingen van de op basis van dit bestek gesloten raamovereenkomst. Er wordt geen minimale afnameverplichting opgelegd; alle aantallen zijn indicatief.
Interne Kennung: P1_1
Los: LOT-0002
Titel: Busje voor personenvervoer
Beschreibung: SamenFerm wenst een raamovereenkomst af te sluiten voor de operationele leasing van 1 busje ingericht voor het vervoer van 6 tot 8 personen. Gelet op de snel evoluerende context waarin bedrijfswagens aan medewerkers ter beschikking gesteld kunnen worden kiezen we voor deze categorie voor volledige elektrificatie van onze vloot van personenwagens. SamenFerm is op zoek naar een kandidaat die ons kan ontzorgen door te beschikken over een ruim netwerk waar de wagens afgehaald kunnen worden, onze medewerkers zich tot kunnen richten wat betreft onderhoud, reparaties. We wensen ook ondersteund te worden bij pech. Het busje wordt na levering bestickerd met het logo – op de zijkanten van de wagen en op de achterruit. We rekenen op een administratief eenvoudige samenwerking en een gebruiksvriendelijke tool voor het aanvragen, aanmelden, beheren van de leasewagens. De concrete opdrachten worden geregeld volgens de bepalingen van de op basis van dit bestek gesloten raamovereenkomst. Er wordt geen minimale afnameverplichting opgelegd; alle aantallen zijn indicatief.
Interne Kennung: P2_2
Los: LOT-0003
Titel: Operationele lease voertuigen gebruikt door facilitaire diensten
Beschreibung: SamenFerm overweegt de operationele leasing van een twee dienstvoertuigen met een maximale toegelaten massa van meer dan 3,5 ton. Gelet op de herkenbaarheid van de vloot kiezen we, op voorstel van de inschrijver, 1 specifiek type wagen die gedurende de looptijd van de overeenkomst afgenomen zal worden. Deze wagens zijn bedoeld om dagelijks verschillende werven te bezoeken en dus langere dagafstanden af te leggen. SamenFerm is op zoek naar een kandidaat die ons kan ontzorgen door te beschikken over een ruim netwerk waar de wagens afgehaald kunnen worden, onze medewerkers zich tot kunnen richten wat betreft onderhoud, reparaties. We wensen ook ondersteund te worden bij pech. Een deel van de wagens wordt na levering bestickerd met het logo – op de zijkanten van de wagen en op de achterruit. We rekenen op een administratief eenvoudige samenwerking en een gebruiksvriendelijke tool voor het aanvragen, aanmelden, beheren van de leasewagens. De concrete opdrachten worden geregeld volgens de bepalingen van de op basis van dit bestek gesloten raamovereenkomst. Er wordt geen minimale afnameverplichting opgelegd; alle aantallen zijn indicatief Bij voorkeur kunnen de wagens bij een garagehouder bij de medewerkers in de buurt afgehaald worden.
Interne Kennung: P3_3