2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa, instalacja oraz wdrożenie oprogramowania do kontroli dostępu do sieci LAN oraz Wi-Fi – oprogramowania typu system klasy NAC (Network Access Control).
Beschreibung: Dostawa, instalacja oraz wdrożenie oprogramowania do kontroli dostępu do sieci LAN oraz Wi-Fi – oprogramowania typu system klasy NAC (Network Access Control). Opis Przedmiotu Zamówienia, zwany dalej „OPZ”, został zawarty w załączniku nr 4 do SWZ oraz w Projektowanych Postanowieniach Umownych (PPU), stanowiących załącznik nr 5 do SWZ. Zamawiający wymaga dostarczenia systemu kontroli dostępu wraz z wdrożeniem, w terminie 60 dni od daty podpisania umowy, obejmującego: - dostawa, instalacja oraz wdrożenie oprogramowania (integracja z AD dwóch appliance wirtualnych pracujących w klastrze), w dwóch lokalizacjach Zamawiającego: (GUM Warszawa, ul. Elektoralna 2, Świętokrzyski Kampus Laboratoryjny Kielce, ul. Wrzosowa 46) na istniejących zasobach wirtualizacyjnych; - integrację z istniejącymi punktami dostępowymi Zamawiającego; - przeniesienie istniejących profili autoryzacyjnych oraz polityk z aktualnie używanego przez Zamawiającego systemu NAC (PacketFense).
Vorherige Bekanntmachung: 578581-2025
Interne Kennung: BDG-WZP.262.8.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z treścią art. 89 ustawy Pzp, Zamawiający opublikował wstępne ogłoszenie informacyjne o planowanym zamówieniu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42961100 Zugangskontrollsystem
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: System kontroli dostępu do sieci LAN oraz Wi-Fi - system typu klasy NAC (Network Access Control).
Beschreibung: Zamawiający wymaga dostarczenia, instalacji oraz wdrożenia oprogramowania do kontroli dostępu do sieci LAN oraz Wi-Fi – oprogramowania typu system klasy NAC (Network Access Control), w terminie 60 dni od daty podpisania umowy.